Proč bych si měl lístek rezervovat?

Rezervace lístku předem je výhodná hned z několika důvodů.

A) Ceny
Zaprvé, ceny lístků na nákladní trajekty jsou zpravidla fixní pro kalendářní rok a nejsou ovlivněné sezónní fluktuací. To znamená, že cena by měla být stejná po celý rok a vy tak můžete lépe plánovat náklady na přepravu a nabídnout lepší služby svým zákazníkům.

B) Otevřené lístky
Většina operétorů nabízí na populárních trasách jako DFDS Dover Calais a Eurotunnel tzv. otevřené lístky (open tickets). To znamená, že nejste vázáni na přesný čas odjezdu, ale můžete se nalodit na první dostupný trajekt po příjezdu do přístavu. Tím samozřejmě odpadá stres z pozdního nebo příliš brzkého příjezdu do přístavu. Otevřené lístky obyčejně platí po několik dní, takže i když se zdržíte výrazněji, stále budete moci cestovat.

C) Změna rezervace bez poplatku
Naše lístky jsou neuvěřitelně flexibilní. Rozumíme, jak rychle se věci v podnikání mohou měnit a proto u nás můžete měnit i stornovat rezervace zdarma. Když zjistíte, že potřebujete cestovat dříve či později, neváhejte nás kontaktovat a my vám pomůžeme. Většina trajektových společností si tyto změny účtuje, takže tohle od nás máte navíc.

D) Přístup do prostor pro řidiče na palubě trajketu
Mnoho operátorů poskytuje speciální služby těm, kdo cestují na nákladní lístek. Pokud tedy rezervujete svůj trajekt přes nás, budete mít přístup do těchto prostor zdarma. Můžete relaxovat a užít si komfortu na palubě nebo třeba využít možnosti sprchy. Na delších trasách, zejména přes noc, dostanete také lůžko, abyste mohli mít dobrý odpočinek.

E) Jídlo zdarma pro nákladní rezervace

Někteří operátoři odměňují řidiče také občerstvením zdarma. Toto vám může ušetřit výraznou částku při každé plavbě. Podívejte se, co je zahrnuto v ceně při provádění rezervace nebo se informujte na naší zákaznické podpoře.

Vyhledat a rezervovat

St, 17 Apr 2024
Čt, 18 Apr 2024
Potřebujete pomoc?