Co když nesprávně zarezervuji délku/výšku/šířku vozidla?

Pokud omylem udáte nesprávnou délku vozidla, dejte nám prosím vědět, ať to můžeme opravit. Raději tento údaj dvakrát překontrolujte při provádění rezervace.

Správná délka vozidla je velmi důležitá, protože trajekty na rušných trasách jsou nakládány s velkou přesností a vozidla, s jiným než předem avizovaným rozměrem, nepříznivě ovlivňují nakládku.

Ve většině případů se nám podaří takováto nedorozumění vysvětlit, ale na vytížených trajektech můžete být se špatnými rozměry dokonce odmítnuti.

Vezměte prosím na vědomí, že operátoři trajektů mají automatické systémy pro měření délky vozidel a žádná nepřesnost jim neunikne. Ceny přepravy se odvíjí od rozměrů vozidla, takže pokud je vaše vozidlo delší než je uvedeno v rezervaci, bude vám účtován doplatek.

Výška vozidla většinou nebývá problém a jediné omezení spočívá v maximální výšce vozidla, kterou může trajekt přijmout, což obyčejně bývá v rozmezí 4,5 až 5m. Jestli je vaše vozidlo nadrozměrně vysoké, kontaktujte prosím naši zákaznickou podporu.

To stejné platí, pokud je vaše vozidlo nadrozměrné i jiným způsobem (délka 18m, šířka 2,6m, hmotnost 44t). Někteří operátoři budou vyžadovat dodatečný formulář pro nadrozměrná vozidla. Můžete nás kontaktovat na freightlinkbookings@freightlink.co.uk nebo +44 (0) 844 847 9000.

Vyhledat a rezervovat

St, 17 Apr 2024
Čt, 18 Apr 2024
Potřebujete pomoc?