Reference a recenze

DŮLEŽITÉ AKTUALIZACE O CESTÁCH

  • VŠICHNI Řidiči nákladní dopravy MUSÍ mít důkazy o nedávném negativním testu COVID-19, než budou pokračovat v Dover & Folkestone. Zjistit více
  • PRO AKTUÁLNÍ PORADENSTVÍ ZAHRANIČNÍCH CEST V RÁMCI COVID19 NAVŠTIVTE WEBOVOU STRÁNKU GOV.UK A ZVOLTE SI SVOU CÍLOVOU ZEMI

Od chvíle, kde jsme svěřili naše trajektové přepravy firmě Freightlink, se nestačím divit, jak jednoduché rezervování trajektů může být. Velmi často potřebujeme přepravu přes Lamanšský průliv a online rezervační systém firmy Freightlink nám umožňuje provádět rezervace kdykoliv - ve dne v noci. Tento způsob spolupráce mi šetří čas i peníze a je velmi užitečný zejména, když zapomenu provést rezervaci s předstihem. Pracovníci ve Freightlinku jsou podle mě velmi ochotní a pokaždé mi dokážou pomoct s mými potřebami.

Evropská kurýrní společnost
West Midlands, UK

Freightlink je jedním z mých nejdůvěryhodnějších dodavatelů a moje rezervace trajektů jsou vyřešeny bez zbytečných dramat. I když se něco pokazí (jako v každém byznyse), vždycky se snaží vzniklou situaci vyřešit nejrychleji, jak je to možné. Dobrým příkladem je moje nedávná cesta do Francie přes Eurotunnel v sobotu večer. Ve Folkstone byl problém, který způsobil, že jsem se nedostal na vlak včas a následně jsem se opozdil pro doručení zásilky. Když jsem v neděli večer poslal email do Freightlinku, okamžitě záležitost prošetřili a nabídli mi, že informují mého zákazníka, že to nebyla moje chyba a v pondělí ráno jsem dokonce obdržel telefonickou omluvu od obchodního ředitele Eurotunnelu. Tato úroveň služeb je pro Freightlink typická, což je důvodem, proč bych společnost bez váhání doporučil ostatním kurýrním společnostem.

Evropský kurýr - živnostník
Leicestershire, UK

Naši zákazníci umí být velmi nároční a očekávají, že jim poskytneme vysokou úroveň služeb za konkurenceschopné ceny - a to stejné očekáváme my od našich dodavatelů. Freightlink můžu rozhodně zahrnout do této kategorie. Jejich přátelský a ochotný tým zakaznického servisu je vždy schopen mi pomoct a poradit. Dokážou mi najít řešení pro trajekt kdekoliv v Evropě, což mi umožňuje nabídnout vysokou kvalitu služeb našim klientům.

Dodavatel mezinárodní přepravy
Staffordshire, UK

Freightlink vždycky udělal maximum pro to, aby mojí firmě pomohl, čehož si velmi vážím. Jakékoliv změny v časech rezervací nebo SPZ vozidel jsou vyřešeny rychle a efektivně, nic nevypadá jako nepřekonatelný problém. Navíc vždycky obdržím potvrzení o svých změnách. Informace o plavbách, které poskytuje Freightlink, mi pomáhají plánovat pohyby vozidel, abych měl jistotu, že úroveň našich služeb je konzistentní. Freightlink mi také pomáhá změnit trajektovou společnost krátce před plavbou, pokud to okolnosti vyžadují - a tohle je něco, co by nebylo možné, kdybych spolupracoval přímo pouze s jedním provozovatelem. Zaměstnanci Freightlinku jsou profesionálové, slušní a vždy ochotní pomoci. Cítím, že je o mě vždy dobře postaráno, když je požádám, aby se postarali o moji trajektovou přepravu. S doporučením Freightlinku bych neváhal.

Přední Irská distribuční společnost
Dublin, Irská republika