Z Velké Británie do Irska

Holyhead to Dublin freight ferry routeNejkratší a nejoblíbenější trajektové trasy do Irska vedou z Walesu. Nejběžnější trasa je z Holyhead do Dublinu. Na této trase operují dva operátoři - Irish Ferries a Stena Line. Obě společnosti provozují 4 plavby denně do Irska, cesta zabere asi tři a půl hodiny.

Tyto trajektové trasy jsou řidiči nákladních aut a dodávek oblíbené, protože nabízí rychlou a pravidelnou přepravu. Irish Ferries také nabízí vysokorychlostní trajekty známé jako Swift, na kterých plavba zabere méně než dvě hodiny.

Můžete také cestovat z Pembroke do Rosslare s Irish Ferries, nebo z Fishguard do Rosslare se Stena Line. Tyto trasy jsou ideální, pokud cestujete z jihozápadního pobřeží Anglie nebo když jedete do Corku. Obě služby jezdí dvakrát denně.Pembroke to Rosslare freight ferry route

Nejrychlejší a nejoblíbenější trasy do Severního Irska jsou z Cairnryanu, poblíž Stranraer ve Skotsku. Trasa společnosti Stena Line z Cairnryanu do Belfastu je hojně používána dodávkami, protože trajekty jezdí 6x denně a plavba zabere jen něco málo přes 2 hodiny. Často je to nejlevnější způsob, jak se dostat do Severního Irska dodávkou. P&O Ferries provozují podobnou službu z Cairnryan do Larne. Tyto trasy jsou také vhodné pro kamiony cestující ze Skotska do Severního Irska.

Liverpool to Dublin freight ferries dailyNejlepší variantou pro kamiony a nákladní auta jsou trasy jako Liverpool - Dublin a Heysham - Warrenpoint operovány firmou Seatruck Ferries. Na těchto trasách operují nákladní trajekty, takže na palubě může cestovat pouze 12 osob, ale je tu vysoká úroveň služeb a osmihodinová plavba je v hodná k odpočinku. Další oblíbená trasa je Liverpool Birkenhead - Belfast se Stena Line. I když na této trase se přepravují i osobní auta, řidiči si stále mohou dopřát dobrý odpočinek a občerstvení.

Nákladní trajektové trasy jako Heysham - Belfast a Heysham - Dublin jsou také vhodné pro návěsy bez doprovodu.

Vyhledat a rezervovat

Čt, 7 Pro 2023
Pá, 8 Pro 2023
Potřebujete pomoc?