Freightlink team Christmas party 2022

Konec roku 2022 na Freightlink

Rok 2022 je jeden z nejpozitivnějších a i zde bych vám všem chtěl poděkovat za další rok plodné spolupráce.


Náš rok

250+

Počet 5* recenzí od našich zákazníků v tomto roce (celkem jste nás hodnotili 2142krát!)

250,000+

tolik e-mailů od vás náš tým zákaznických služeb obdržel od ledna 2022

20,000+

v průměru byl tento počet rezervací uskutečněn díky naší aplikaci Freightlink v tomto roce

V listopadu jsme se s vámi setkali v Polsku na veletrhu Translogstica 2022 ve Varšavě – děkujeme za setkání a rozhovory! Již plánujeme a nemůžeme se dočkat veletrhu 2023.

Náš tým se posílil - je nás o 20 více než v roce 2021. S náborem však nekončíme - protože naše společnost neustále roste, stále hledáme nové zaměstnance pro různá oddělení - možná to budete právě Vy? Podívejte se na naše nejnovější volná místa na Freightlink.

CustomsLink naše sesterská společnost pomohla tisícům zákazníků přejít ze staré celní platformy CHIEF na novou (CDS). Stále hrdě pokračuje v nabídce zakázkových řešení pro malé, střední i velké společnosti.

Freightlink Reload podporuje zákazníky z Velké Británie a EU s jejich potřebami v oblasti spedice. V roce 2022 pomáhal organizovat dopravu na výstavu konference Labour Party. Rozšířila také svou celní nabídku a nyní může zákazníkům pomoci s přepravou zboží při třídění celních dokladů.


Plány do budoucna

Další rok je již na obzoru - přejeme vám širé a klidné vody v roce 2023 a děkujeme všem našim klientům za spolupráci v tomto i minulých letech.

Pro rok 2023 máme mnoho ambiciózních plánů a zajímavých projektů, které zlepší náš inovativní systém a tím i kvalitu poskytovaných služeb a vaši spokojenost s používáním Freightlink.

Doba se mění a naše služby se neustále mění k lepšímu, aby vyhovovaly vašim potřebám a novým požadavkům.

Příští rok nebude výjimkou.

21 Prosinec 2022

Vyhledat a rezervovat

Pá, 1 Pro 2023
So, 2 Pro 2023
Potřebujete pomoc?