Z Francie do Velké Británie

Dover to Calais freight ferry routeCalais - Dover je nejpoužívanější trasou pro přepravu z Francie do Anglie pro dodávky a nákladní auta. Je to nejkratší vzdálenost pro trajekty mezi pevninou a britskými ostrovy.

DFDS Seaways jezdí z Calais do Doveru 10x denně, cesta zabere asi 90 minut. Všechny rezervace jsou otevřené, takže můžete cestovat na prvním dostupném trajektu po příjezdu do přístavu.

Další oblíbená trasa z Francie do UK je z Dunkirku do Doveru.

Dover to Dunkirk freight ferry routeTuto trasu také provozuje DFDS Seaways a trajekty jezdí každé dvě hodiny. Plavba zabere asi 1 hodinu a 45 minut. Přístav Dunkirk (také psáno jako 'Dunkerque') je podstatně klidnější než Calais, takže cestování je tu bez stresu.

Další oblíbenou možností je vlak Eurotunnel z Folkestone do Calais, Což je ideální pro kurýry, kteří potřebují rychle doručit zásilku přes kanál. Díky až 6 vlakům za hodinu můžete být v Anglii pod 90 minut.

Lístky na těchto trasách jsou opět všechny otevřené.

Ze západní Francie můžete cestovat nákladním trajektem v západní čáasti kanálu La Manche. Tyto trasy jsou oblíbené řidiči kamionů, kteří si mohou na palubě odpočinout.

Freight ferry routes available from Portsmouth

Příklady těchto tras jsou Portsmouth - Caen, Portsmouth - Le Havre, Poole - Cherbourg a Portsmouth - St Malo.

Vybavení těchto trajektů na palubě jsou na vynikající úrovni, řidiči nákladních aut dostanou kajutu a jídlo.

Vyhledat a rezervovat

Pá, 1 Pro 2023
So, 2 Pro 2023
Potřebujete pomoc?