Stena Line logo

Stena Line aktualizace: Smart Gate - Belfast VT1/VT2 bude brzy spuštěný

Náš systém Smart Gate Vehicle Visit System průběžně aktualizujeme, aby nabízel ještě více funkcí. S radostí vám můžeme oznámit, že nejnovější vylepšení se týká systému fotografování u brány a na výstupu, který našim zákazníkům umožňuje kontrolovat fotografie vjezdu nebo výjezdu jejich nedoprovázené jednotky z terminálu prostřednictvím našeho digitálního rozhraní pro zákazníky Freight Portal. K dnešnímu dni je systém Smart Gate zaveden v Belfastu VT4, Dublinu, Rotterdamu a Karlskroně a v průběhu roku 2024 ho nainstalujeme v několika dalších přístavech.

Díky této nové funkci mohou zákazníci před vjezdem do přístavu nebo během cesty s některou z našich lodí zjistit, zda došlo k poškození jednotky.

Tato funkce vám ušetří čas a zároveň pomůže zvýšit kvalitu a efektivitu řízení.

Ještě neznáte náš systém Smart Gate?

Stačí si prohlédnout náš web kde najdete další informace o přístavech, ve kterých je tato služba dostupná, a o možnostech, jak vaši řidiči stráví méně času na terminálech a zajistí hladší a efektivnější proces odbavení, vysazení nebo vyzvednutí jednotek. Postupně přidáváme další terminály, protože pokračujeme v zavádění nového systému bran.

Stena Line

20 Září 2023

Vyhledat a rezervovat

St, 6 Pro 2023
Čt, 7 Pro 2023
Potřebujete pomoc?