food

P&O Ferries aktualizace – jídlo pro řidiče v únoru zdarma (Dover - Calais)

Začátek roku 2021 nás všechny poznamenal změnami po Brexitu, a jelikož nám končí měsíc leden, chtěli bychom se s našimi řidiči v nákladní dopravě podělit o několik vzrušujících zpráv.

ÚNOR S JÍDLEM ZDARMA

Od pondělí 1. února nabízíme jídlo zdarma všem řidičům nákladní dopravy, kteří s námi cestují mezi přístavy Dover a Calais v rámci našich Off-Peak* plaveb. Ano, čtete správně, nabízíme jídlo ZDARMA pro všechny řidiče.

V nabídce budou všechna oblíbená jídla našich řidičů, včetně ryby s hranolky, hovězího masa a potřebné kompletní anglické snídaně. Naši kuchaři jsou zaměstnáni plánováním seznamu všech lahodných variant, s cílem překvapit vás nebo vaše řidiče celou řadou teplých a uspokojujících jídel, které při cestě s námi očekáváte.

JAK TO FUNGUJE?

Pokud u nás chcete využít jídlo ZDARMA, musíte s námi v únoru cestovat v rámci našich Off-Peak plaveb v následujících dnech a časech:

*Pondělí až pátek
od 00:00 do 08:00

*Sobota a neděle
začátek v pátek v 00:00 a konec v pondělí v 08:00

Když se dostanete k pokladně, předložíte členovi našeho týmu vaší palubní vstupenku a získáte lahodné jídlo zdarma.

VĚDĚLI JSTE?

Když nyní Velká Británie opustila EU a bezcelní zóna je zpět, tak řidiči nakupující v našich obchodech World Duty Free mohou ušetřit 50 % z britské běžné ceny na celou řadu alkoholických a tabákových výrobků. Kromě této úžasné nabídky si zákazníci nákladní dopravy mohou užít dodatečnou SLEVU 10 % (sleva se nevztahuje na výrobky Chanel, tabák, noviny a časopisy).

Doufáme, že vás nebo vaše řidiče přivítáme v únoru na palubě.

P&O Ferries

22 Leden 2021

Vyhledat a rezervovat

Čt, 7 Pro 2023
Pá, 8 Pro 2023
Potřebujete pomoc?