Logistics Awards

Logistics UK zařazuje Freightlink mezi kandidáty ceny Vodohospodářský podnik roku 2023

Těsně před našimi 20. narozeninami jsme se dostali do užšího výběru na cenu Vodohospodářský podnik roku v rámci ocenění Logistics Awards 2023.

Ocenění Logistics Awards, které bylo založeno v roce 2017, oceňuje úsilí, nasazení a úspěchy podniků napříč odvětvím.

... Tato ocenění nám představují doslova vrcholný okamžik v našem odvětví za poslední rok. Je to skvělá příležitost k oficiálnímu ocenění a oslavě všech úspěchů, kterých naše odvětví dosáhlo za dvanáct měsíců. Tato událost se každým rokem rozrůstá a stává se nejvýznamnější událostí v oboru. Buduje si uznání nejen v celém logistickém odvětví, ale oficiálně se jí účastní i členové královské rodiny a vysocí vládní ministři.”

David Wells, generální ředitel Logistics UK

Tato ocenění jsou velmi atraktivní. Abychom se dostali do užšího výběru, museli jsme prokázat vedoucí postavení v oboru a vynikající kvalitu.

Náš generální ředitel Alex McDonald k tomu dodal:

„Navzdory turbulentní situaci na trhu se nám letos daří na všech frontách. To je možné jen díky neustálé podpoře našich dodavatelů, důvěře, kterou v nás vkládají naši zákazníci, a neuvěřitelné práci, kterou náš tým den co den odvádí.”

Slavnostní ceremoniál 7. ročníku Logistics Awards se uskuteční 7. prosince v Park Plaza Westminster Bridge, kde budou vyhlášeni vítězové všech 17 kategorií.

Naši zákazníci jsou pro nás středobodem veškeré naší činnosti, a proto nás těší, že jsme se dostali do užšího výběru na cenu Logistics UK 2023 Vodohospodářský podnik roku. Gratulujeme všem našim kolegům, kteří byli nominováni, a nesmírně děkujeme organizaci Logistics UK za tuto poctu!

Kompletní seznam ocenění a finalistů naleznete zde.

Přihlášením do našeho mailing listu získáte aktualizace z blogu a novinky z oboru přímo do své e-mailové schránky. Odhlásit se můžete kdykoliv.

29 Srpen 2023

Vyhledat a rezervovat

St, 4 Říj 2023
Čt, 5 Říj 2023
Potřebujete pomoc?