Irish Sea Irish Ferries Dublin Swift

Irské moře - 7 přístavů v Anglii

Možná je to naprosto zjevní (takže se omlouváme, pokud to již víte) ale existuje sedm trajektových přístavů z kterých nákladní vozidla a dodávky můžou překročit Irské moře z Británie.

1. Liverpool - Dublin

Jedna z nejpopulárnějších tras pro kamióny a nákladní vozy je z Liverpoolu do Dublinu. Na této trase operují Seatruck a P&O Ferries, kde je spolu až 7 přeprav do dne a cesta trvá kolem 8-9 hodin.

Do Liverpoolu se jednoduše dostanete po M58 a M62 s dostupnými zastávkami pro občerstvení v blízkosti přístavu Liverpool.

2. Liverpool Birkenhead - Belfast

Birkenhead přístav je situován na druhé straně řeky Mersey od přístavu Liverpool a je provozován operátorem Stena line, který končí v Belfast. Jsou tady 3 přepravy denně a každá trvá přibližně 8 hodin. Vybavenost v přístavu zahrnuje taky samostatný řidičský salonek a sprchy.

heysham warrenpoint seatruck3. Heysham - Dublin, Warrenpoint & Belfast

Přístav Heysham je blízko Lancaster a zpájí UK s Irskými přístavy Dublin, Warrenpoint a Belfast. Provozován je operátori Seatruck a P&O Ferries a dokopy mají 4 přepravy denně z kterých každá trvá 8 až 9 hodin.

4. Cairnryan to Belfast & Larne

Situovány na jiho-západě Skotska, Cairnryan poskytuje 2-hodinovou přepravu až 13 přeprav denně se Stena line a P&O Ferries. Perfektní umístnění pro Skotské dopravce má přístav Cairnryan k dispozici moderní vybavení včetně salónků, restaurací a obchodů.

5. Holyhead - Dublin

Oblíbená linka pro osobní dopravu, přístav Holyhead, také zajišťuje nákladní dopravu. Denně je zajištěno 10 přeprav z Holyhead do Dublinu pomocí Stena Line a Irish Ferries, přičemž každá plavba trvá přibližně 3 hodiny. Irish Ferries také nabízí rychlou trajektovou dopravu pro vozidla s délkou až 9 metrů, která trvá přibližně 2 hodiny.

fishguard ferry terminal stena line6. Fishguard to Rosslare

Pro dopravce působící na jihu a jihozápadě Walesu trasa Fishguard - Rosslare poskytovaná službou Stena Line provozuje trajekty dvakrát denně s přejezdmi trvajícími přibližně 3 hodiny. Terminál Stena Line má snack bary, salonek řidiče a sprchy.

7. Pembroke - Rosslare

Trajekty společnosti Irish Ferries provozují trajekty do Rosslare v Irsku s 2 přejezdmi, které trvají přibližně 4 hodiny. Pembroke Dock se nachází v blízkosti dálnice M4, takže je ideálním přístavem, pokud cestujete z Londýna nebo jihu Anglie.

Chtěli byste diskutovat o požadavcích na Irském moři? Mluvte s naším týmem pro zákazníky, který Vám rád pomůže.

#welovetheIrishSea

07 Únor 2018

Vyhledat a rezervovat

So, 2 Pro 2023
Ne, 3 Pro 2023
Potřebujete pomoc?