P&O Ferries Logo

Aktualizace P&O Ferries: Aktualizace ohledně nízké hladiny síry na irských mořských trasách

P&O Ferries vydalo prohlášení;

Jak si možná uvědomujete, nová směrnice šetrná k životnímu prostředí znamená, že provozovatelé trajektů musí splňovat přísnější limity pro emise síry pro lodě provozované v oblastech kontroly emisí IMO. Od 1. ledna 2020 budou naše irská námořní plavidla působit v těchto oblastech.
Pro soulad s pravidly mají všichni provozovatelé trajektů na výběr: mohou buď provozovat své lodě na dražších alternativách s nízkou hladinou síry, na rozdíl od dnešního vyššího těžkého topného oleje (HFO); nebo mohou investovat do technologie snižování emisí, známé jako pračky síry, aby účinně snížily emise síry na novou nízkou úroveň 0,5 procenta.
Rozhodli jsme se přeměnit naše lodě v Irském moři na použití paliva s nízkým obsahem síry 0,5 %, což však povede k významnému nárůstu nákladů na pohonné hmoty pro trasy Irského moře.
Od 1. ledna 2020 zavedeme nový příplatek za pohonné hmoty na všech lodních nákladních lodích přepravovaných z našich služeb do a z Larna a Dublinu. Toto zvýšení se bude samozřejmě lišit v závislosti na trase a bude vypočítáno a doporučeno správcem vašeho účtu v pravý čas, abyste měli dostatek času na informování svých zákazníků. Bude brát v úvahu BAF (Bunker Adjustment Factor), který již platíte plus cenový rozdíl nízké hladiny síry 0,5 %
Oceňujeme další zátěž, kterou tato nová právní úprava Irského moře přinese na dodavatelský řetězec, ale dodatečné náklady na dodržování předpisů šetrných k životnímu prostředí musí být absorbovány a promítnuty do cen účtovaných konečnému uživateli, což zase umožní společnosti P&O Ferries zachovat robustní síť služeb založených na rozbočovačích, které splňují vaše požadavky.
Mezitím budeme pokračovat v činnosti co nejefektivnějším způsobem, hospodárně nakládat a šetřit palivem, přičemž budeme pokračovat v provozu nákladově nejúčinnějších nákladních lodí s nejúspornějším pohonem, abychom udrželi růst nákladů na absolutní minimum.

23 Červenec 2019

Vyhledat a rezervovat

So, 2 Pro 2023
Ne, 3 Pro 2023
Potřebujete pomoc?