Courier moving freight in yellow van

Ůvod k trajektům pro kurýry

Vítejte ve vědomostním centru Freightlink, obzvláště vy, kdo pracujete jako kurýři. Kurýři jsou vitální součástí dopravního průmyslu, zajišťující přepravu expresních zásilek v každou hodinu ve dne i v noci, každý den v roce. Spokojenost mnoha kurýrů spočívá v tom, že neví, kde se ocitnou na druhý den a mají svobodu sedět za volantem a cestovat po různých zemích.

My ve Freightlinku rozumíme, že máte mnoho otázek ohledně aspektů práce kurýra a trajektové přepravy, takže jsme dali všechny informace na jedno místo.

Kurýři a trajekty jdou ruku v ruce, ale my víme, že to vždcky je o tom vědět "kde, jak a kdy" co nejdříve.

Proč tak velký počet kurýrů, dopravců a expresních doručovacích služeb využívá Freightlink pro rezervaci trajektů?Courier moving freight in yellow van

V průběhu posledních 10 let si Freightlink vybudoval pozici experta pro rezervaci trajektů a obzvláště nákladní trajekty pro kurýry napříč Evropou. Náš tým si uvědomuje, že to není jen o prodeji jízdenky, ale jedná se o důležitou součást logistického řetězce, který vám umožní uskutečnit doručení zásilky při udržení nejvyšší kvality služeb. Podporujeme vaše podnikání tím, že poskytujeme spolehlivou a upřímnou pomoc, která se opírá o tisíce uzavřených rezervací ročně. Spolupracují s námi kurýři, kteří pravidelně jezdí do Francie, Německa, Belgie, Nizozemska, do Severního Irska, na Isle of Wight nebo Isle of Man. Freightlink vám může pomoct na jakékoliv trase. Naše odborná pomoc a rada je užitečná všem typům a velikostem kurýrních podniků - od majitelů dodávek po velké společnosti s mnoha vozidly. Náš tým zákaznické podpory je zvyklý komunikovat s kurýry s různým množstvím zkušeností a jsou schopní vám pomoct a poradit, i když jste v odvětví nováčkem.

Které trasy jsou pro kurýry nejlepší?

To samozřejmě nejvíce záleží, kde se nachází vaše cílová destinace. Tímhle Freightlink poskytuje skutečnou podporu pro váš byznys. Většina kurýrů dá přednost té nejrychlejší možné trase, ale my ve Freightlinku vám můžeme pomoct najít to nejlepší řešení pro vás a vaše doručení. Jako příklad, i když vezmeme tu nejjednodušší možnost přepravy do Anglie, můžeme vám poradit, jak snížit náklady a být více efektivní. Budeme se bavit o důležitých otázkách jako:

  • Kam v Anglii doručujete?
  • Odkud vyrážíte?
  • Kdy potřebujete doručit své zboží?

S vaší spoluprácí vám může náš tým pomoci rezervovat ten správný trajekt pro vaši cestu, abychom vám pomohli být více efektivní.

15 Říjen 2015

Vyhledat a rezervovat

Pá, 1 Pro 2023
So, 2 Pro 2023
Potřebujete pomoc?