Přeskočit na hlavní obsah

Santa Cruz de Tenerife

Děkujeme za vaši návštěvu Freightlink.cz, kde můžete rezervovat nákladní trajekty v přístavu Tenerife pro přepravu na Kanárské ostrovy.

Santa Cruz de Tenerife se nachází na ostrově Tenerife, největším z Kanárských ostrovů. Santa Cruz je také spolu s Las Palmas hlavním městem Kanárských ostrovů. Přístav Santa Cruz leží na severovýchodě ostrova a trajekty odsud jezdí do Arrecife Lanzarote, Las Palmas Gran Canaria, Puerto Rosario Fuerteventura, Santa Cruz La Palma nebo také do Cadiz ve Španělsku.

Použijte odkazy níže pro rezervaci levného nákladního trajektu na Kanárské ostrovy a do Španělska pro vaši dodávku, nákladní auto nebo kamion na následujících trasách: Tenerife - Cadiz, Tenerife - Lanzarote, Santa Cruz de Tenerife - Las Palmas Gran Canaria nebo Tenerife - La Palma.

Vyhledat a rezervovat

Út, 27 Čer 2017
St, 28 Čer 2017
Potřebujete pomoc?

Trasy trajektů do Santa Cruz de Tenerife

2 plavby týdně
Plavba trvá 42 hodin
Detaily

Trasy trajektů z Santa Cruz de Tenerife

4 plavby týdně
Plavba trvá 70 hodin
Detaily

Podrobnosti o Santa Cruz de Tenerife

Geolocation

Acciona Trasmediterranea ferries Tenerife: Estación Marítima Muella de Ribera, Oficina 1- F, 38001 - Santa Cruz de Tenerife, Tenerife, Canary Islands

Sociální zařízení

Prodejní automaty

Obchody

Shower

Nonstop parkoviště

Restaurant

Čekárna

Alternativní přístavy

Žádný alternativní přístav

Jak provést rezervaci ?

Freightlink is a UK based agent offering low cost freight ferry tickets across the UK and Europe. Working with some of Europe's leading ferry operators including, Stena Line, Eurotunnel and DFDS Seaways. Freightlink can book a ferry ticket for your van to anywhere in Europe. Use our "Search and Book" form to compare ferry prices on any of our routes.

Vyzkoušejte naši interaktivní mapu

mapa Evropy

Vědomostní centrum

Knowledge Centre