Přeskočit na hlavní obsah

Bilbao

Vítejte na našich webových stránek, kde můžete rezervovat nákladní trajekt v přístavu Bilbao ze Španělska do UK u operátora Brittany Ferries nebo Transfennica.

Přístav Bilbao leží na východní straně zálivu Bay of Biscay ve středu evropského pobřeží u Atlantského oceánu. Bilbao je hlavním městem provincie Biscay a největším městem v regionu Basque. Z Bilbao můžete cestovat trajektem do Portsmouth a Poole v Anglii. Transfennica nabízí trajektovou linku z Bilbao do Zeebrugge. Navazující spojení jsou dostupná do Hull, Teesport nebo Tilbury.

Přístav Bilbao je jedním z nejdůležitějších obchodních center s komerčními službami pro různá odvětví trhu a dobrým silničním spojením. Přístav nabízí zázemí pro řidiče se sociálním zařízením a prodejními automaty. Obchody a restaurace jsou v dosahu.

Vyhledat a rezervovat

So, 24 Čer 2017
Ne, 25 Čer 2017
Potřebujete pomoc?

Trasy trajektů do Bilbao

2 plavby týdně
Plavba trvá 37 hodin
4 plavby týdně
Plavba trvá 28 hodin

Trasy trajektů z Bilbao

2 plavby týdně
Plavba trvá 34 hodin
3 plavby týdně
Plavba trvá 25 hodin

Podrobnosti o Bilbao

Geolocation

Brittany Ferries Bilbao: Puerto de Bilbao, Muelle A3, Zierbena, 48508, Bilbao, Spain

Sociální zařízení

Prodejní automaty

Obchody

Shower

Nonstop parkoviště

Restaurant

Čekárna

Alternativní přístavy

Jak provést rezervaci ?

Freightlink is a UK based agent offering low cost freight ferry tickets across the UK and Europe. Working with some of Europe's leading ferry operators including, Stena Line, Eurotunnel and DFDS Seaways. Freightlink can book a ferry ticket for your van to anywhere in Europe. Use our "Search and Book" form to compare ferry prices on any of our routes.

Vyzkoušejte naši interaktivní mapu

mapa Evropy

Vědomostní centrum

Knowledge Centre