Přeskočit na hlavní obsah

Bilbao

DŮLEŽITÉ AKTUALIZACE O CESTÁCH

  • VŠICHNI Řidiči nákladní dopravy MUSÍ mít důkazy o nedávném negativním testu COVID-19, než budou pokračovat v Dover & Folkestone. Zjistit více
  • PRO AKTUÁLNÍ PORADENSTVÍ ZAHRANIČNÍCH CEST V RÁMCI COVID19 NAVŠTIVTE WEBOVOU STRÁNKU GOV.UK A ZVOLTE SI SVOU CÍLOVOU ZEMI

Vítejte na našich webových stránek, kde můžete rezervovat nákladní trajekt v přístavu Bilbao ze Španělska do UK u operátora Brittany Ferries nebo Transfennica.

Přístav Bilbao leží na východní straně zálivu Bay of Biscay ve středu evropského pobřeží u Atlantského oceánu. Bilbao je hlavním městem provincie Biscay a největším městem v regionu Basque. Z Bilbao můžete cestovat trajektem do Portsmouth a Poole v Anglii. Transfennica nabízí trajektovou linku z Bilbao do Zeebrugge. Navazující spojení jsou dostupná do Hull, Teesport nebo Tilbury.

Přístav Bilbao je jedním z nejdůležitějších obchodních center s komerčními službami pro různá odvětví trhu a dobrým silničním spojením. Přístav nabízí zázemí pro řidiče se sociálním zařízením a prodejními automaty. Obchody a restaurace jsou v dosahu.

Trasy trajektů do Bilbao

2 plavby týdně
plavba trvá 37 hodin
Detaily
3 plavby týdně
plavba trvá 28 hodin
Detaily
2 plavby týdně
plavba trvá 74 hodin

Trasy trajektů z Bilbao

1 plavba týdně
plavba trvá 60 hodin
2 plavby týdně
plavba trvá 34 hodin
Detaily
3 plavby týdně
plavba trvá 24 hodin
Detaily
1 plavba týdně
plavba trvá 349 hodin

Podrobnosti o Bilbao

Geolocation

Brittany Ferries Bilbao: Puerto de Bilbao, Muelle A3, Zierbena, 48508, Bilbao, Spain

Sociální zařízení

Prodejní automaty

Obchody

Sprcha

Nonstop parkoviště

Restaurace

Čekárna

Port taxes paid locally

Alternativní přístavy