Eurotunnel Graphic Image

Způsob přepravy elektrických vozidel mezi Spojeným královstvím a kontinentální Evropou

Elektromobily (EV) mohou mít pro podniky obrovský ekologický i finanční přínos, jejich přeprava trajektem však může být někdy obtížná.

Povětrnostní podmínky, vlhkost vzduchu, množství soli a uzavřené paluby plavidel jsou jen některé z jedinečných okolností, které s sebou cestování po moři přináší.

Za těchto podmínek mohou dopravci při přepravě vozidel na alternativní pohon nákladními trajekty čelit problémům.

Dobrou zprávou je, že pro tyto společnosti je dostupné ideální řešení.

Využití nákladní dopravy s Eurotunnel Freight

Nejrychlejší, nejdostupnější a nejpraktičtější způsob přepravy nákladu mezi kontinentální Evropou a Spojeným královstvím nabízí Eurotunnel Freight.
Ve špičce může Eurotunnel Freight provozovat až 7 vlaků za hodinu s průměrnou dobou přejezdu 35 minut. Naopak řidiči elektrických dodávek, kteří preferují služby VP nebo VP Flexi, si mohou zvolit až ze 4 vlaků za hodinu s garantovaným časem odjezdu.
Eurotunnel Freight rovněž uplatňuje přísná bezpečnostní opatření, která zaručují nejvyšší stupeň ochrany řidičů a jejich nákladu.
Při přepravě přes Eurotunnel Freight mohou firmy kromě pohodlí a bezpečnosti také ušetřit další hodiny řidičů a prostoje vozidel.

Způsob rezervace jízdenek pro elektrická vozidla od Eurotunnel Freight

Před příjezdem do Calais nebo Folkestone si musíte rezervovat nákladní jízdenku (jízdenky) od Eurotunnel Freight a vyřídit celní dokumentaci.
Existují 3 způsoby rezervace:

  1. Přes náš web prostřednictvím online funkce vyhledat a rezervovat
  2. Prostřednictvím aplikace Freightlink App
  3. Kontaktováním našeho multinárodního týmu (mluvíme vaším jazykem!)

Pokud máte specifické požadavky, můžete využít individuální podporu od svého account manažera.

Důvody pro rezervaci Eurotunnel Freight jízdenek u Freightlink

Jsme autorizovaní distributoři pro Eurotunnel Freight a chápeme, že okolnosti se mohou změnit i po provedení rezervace.
To je důvod, proč jsou naši odborníci na rezervaci jízdenek u Eurotunnel Freight připraveni pomoci provést změny ve vaší rezervaci bez jakýchkoli dalších poplatků.
S podporou našeho generátoru přístavních pasů a naší sesterské společnosti CustomsLink vám můžeme pomoci vyřešit i papírování.

Pokud chcete ušetřit čas a peníze při přepravě svých elektrických vozidel mezi Spojeným královstvím a Francií/kontinentální Evropou, kontaktujte jednoho z našich odborníků na rezervaci nákladní dopravy přes Eurotunel.

06 Prosinec 2022

Vyhledat a rezervovat

St, 17 Apr 2024
Čt, 18 Apr 2024
Potřebujete pomoc?