Eurotunnel Truck Park

UPDATE: Strážené parkoviště pro nákladní automobili je teď dostupné na Coquelles Terminálu v Eurotunnelu

Jako součást vylepšení terminálu Eurotunnelu v roce 2015, byla značná část investována do bezpečného parkoviště pro nákladní vozidla v Caquelles.

Bezpečnost

Prioritou Eurotunnelu bylo také zvýšit bezpečnost Francouzského terminálu a to instalováním dodatečného vysokého oplocení kolem celého terminálu. Také se rozhodli přeměnit některé prostory parkovacích míst na vyhrazenou ochrannou zónu, aby mohli řidiče odjet z dálnice, když čekají na přepravu.

V poslední době za účelem dalšího zvýšení bezpečnostních kontrol přidala společnost Eurotunnel nový detektor tepové frekvence.

Po dokončení těchto významných vylepšení je nyní Eurotunnel schopen oficiálně otevřít svoje nové bezpečné parkoviště v Coquelles.

Zákazníci využívají nejvyšší úroveň zabezpečení umístěného ve francouzském terminálu s osvětlením, vysokými oploceními, kamerami CCTV, tepelnou detekcí, pravidelnými hlídkami a nepřetržitým monitoringem od specializovaného řídicího centra.

Řidiči se mohou snadno zastavit na rychlou přestávku, dát si občerstvení, načerpat na čerpací stanici Total nebo využít jakýchkoli služeb v rámci Truck Park.

Prosím, všimněte si ceny parkovního platné od 1. září 2017. PRVNÍ HODINA ZŮSTÁVÁ zdarma.

Jak to funguje ?

  • U uživatelů služby Toll Tag (TIS Box) se automaticky otevře vstupní a výstupní vrata. Během září 2017 se na fakturách nezobrazí žádný poplatek*.
  • U ostatních způsobů platby: řidič při příjezdu jednoduše přijme vstupenku a otevře bránu a vloží je podle požadavků při opuštění Truck Parku. Řidiči budou moci platit za svůj pobyt pomocí kreditní nebo debetní karty ze zařízení umístěného ve výjezdu nebo přímo v Informačním centru řidiče, kde bude hotovostně placena i v EUR nebo GBP (Bureau d'Information Fret).

PARKOVÁNÍ JE ZADARMO AŽ DO ODVOLÁNÍ!

Pro více informací navštivte, Eurotunnel Freight Truck Park web stránku.

04 Prosinec 2017

Vyhledat a rezervovat

Čt, 18 Apr 2024
Pá, 19 Apr 2024
Potřebujete pomoc?