map showing Estonia flag

Trajekty z Estonska – průvodce trasami trajektů v Baltském moři

Baltské moře je jednou z nejrušnějších oblastí lodní dopravy na světě. Pobaltské země mají mezi sebou dobře rozvinuté trajektové spojení.

Níže naleznete seznam nejoblíbenějších baltských tras nabízených společností Freightlink. Ať už potřebujete vyplout z jakéhokoliv přístavu, najdeme pro vás ty správné možnosti přepravy.

Estonsko spojuje s Finskem a Švédskem šest trajektových tras pro nákladní kurýry, nákladní automobily a dodávky.

Tallinn

Trajekty ze Švédska a Finska

Tallin - Helsinky

Tallinn - Švédsko

Přístav Tallin je jedním z největších přístavů v Baltském moři co do počtu přepravených osob a nákladu. Pod tímto názvem se nachází 5 přístavů, které jsou spravovány centrálně. Tři z nich jsou nákladní přístavy: Přístaviště Muuga (nachází se v Maardu, 13 km od centra Tallinu), Paldiski South Quay (40 km od Tallinu) a Paljassaare Quay (malý nákladní přístav několik kilometrů od centra města).

Časté jsou trajektové spoje do Finska, konkrétně do Helsinek a do Mariehamnu. Přejezd trvá přibližně 2 hodiny. Přeplout lze také do Švédska, odkud jezdí trajekty do přístavu ve Stockholmu.

Zarezervujte si trajekt z Tallinu zde


Nenašli jste to, co jste hledali?

Podívejte se na naši interaktivní mapu Freightlink. Můžete na ní snadno najít a vybrat zajímavé přístavy a zkontrolovat existující trajektové trasy.

Podívejte se na naše často kladené dotazy, obraťte se na naše oddělení zákaznické podpory nebo na našeho obchodního experta.

26 Říjen 2023

Vyhledat a rezervovat

Čt, 7 Pro 2023
Pá, 8 Pro 2023
Potřebujete pomoc?