BAF up

Shrnutí palivových příplatků BAF – listopad 2019

Ceny BAF/MARPOL tento měsíc zaznamenaly celkový nárůst.

Ceny u Stena Line na některých trasách KLESAJÍ – například na trase Heysham <> Belfast u 0-6 metrů dlouhých vozidel klesly z 13,22 £ na 12,63 £.
Ceny u DFDS LD Lines STOUPAJÍ, tento měsíc například z 14,66 £ na 15,51 £ na svých trasách mezi městy Newhaven <> Dieppe. CLdN Cobelfret s tímto trendem pokračuje na svých trasách mezi městy Rotterdam <> Dublin s navýšením z 41,64 £ z minulého měsíce na 48,62 £ tento měsíc.

Plný seznam cen naleznete na naší stránce Aktuální příplatky u operátorů trajektů podle BAF.

BAF je palivový příplatek, který používají někteří provozovatelé, a kterým přispívá k obrovským nákladům na palivo při provozování trajektů. Jedná se o příplatek za rezervaci, a každý měsíc o něm rozhodují provozovatelé v závislosti na nákladech na palivo.
Je pro nás důležité zdůraznit, že tento poplatek není pro Freightlink jedinečný a jde o nevyhnutelný náklad, o kterém rozhoduje provozovatel. Všechny rezervace budou zúčtované za příplatek, platný v době cesty, pokud si rezervujete cestu v rámci aktuálního měsíce, ceny uvedené na našich webových stránkách pro vaše pohodlí zahrnují veškeré příplatky za pohonné hmoty.
BAF se může mezi provozovateli a trasami výrazně lišit, delší trajektové přepravy spalují více paliva, což může vést k vyššímu příplatku. Někteří provozovatelé o tomto poplatku rozhodují na základě procenta z ceny jízdného, zatímco jiní ho účtují za jednotku, která se může lišit v závislosti na velikosti vašeho vozidla. Některé trasy také mají příplatek MARPOL nebo příplatek za obsah síry. Cena paliva v době plavby v zásadě určuje výši přirážky, a to je důvodem proč se každý měsíc mění.

13 Listopad 2019

Vyhledat a rezervovat

So, 2 Pro 2023
Ne, 3 Pro 2023
Potřebujete pomoc?