Deck of an empty freight ferry ready to depart

Rezervace nákladního trajektu

Proč bych si měl trajekt rezervovat?

Tuto otázku často dostáváme od kurýrů a řidičů dodávek. Proč bych si měl rezervovat nákladní lístek, když můžu zaskočit na stránky trajektového operátora a kopit si lístek pro osobní auto? Jaký je v tom rozdíl?

Zaprvé, rozdíl mezi rezervací nákladního a osobního auta je v tom, že jakékoliv vozidlo přepravující zboží nebo vozidlo určené pro komerční účely musí cestovat na nákladní lístek, i když je prázdné.

Rezervace nákladního vozidla má oproti osobnímu hned několik výhod, některé z nich uvádíme níže:

  1. Ceny

Ceny přepravy nákladních aut jsou obvykle fixní pro kalendářní rok a nejsou ovlivněny sezonní fluktuací. To znamená, že ceny zůstanou stejné po celý rok, bez ohledu na to, kdy potřebujete cestovat. Díky fixním cenám můžete plánovat dopředu a nabídnout tak svým zákazníkům nejlepší možné služby. Nemáme žádné skryté poplatky, ceny jsou transparentně zobrazeny na našich webových stránkách a vy se můžete spolehnout, že platíte tu správnou cenu za službu, kterou potřebujete.

  1. Otevřené lístky

Mnoho trajektových společností, které jsou oblíbené u řidičů dodávek (např. DFDS, Eurotunnel, Scandlines), prodávají své rezervace jako "otevřené lístky". To znamená, že v den plavby dorazíte do přístavu a nalodíte se na první dostupný trajekt. Nejste vázáni na pevný čas, takže se můžete plavit, kdy se to hodí vám a nemusíte se starat, že budete moc brzy či pozdě. Otevřené lístky obyčejně platí po několik dní, takže i při delším zdržení budete schopni cestovat.

  1. Změna rezervace bez poplatku

Naše lístky jsou neuvěřitelně flexibilní. Rozumíme, jak rychle se věci v podnikání mohou měnit a proto u nás můžete měnit i stornovat rezervace zdarma. Když zjistíte, že potřebujete cestovat dříve či později, neváhejte nás kontaktovat a my vám pomůžeme. Většina trajektových společností si tyto změny účtuje, takže tohle od nás máte navíc.

  1. Přístup do prostor pro řidiče na palubě trajketu

Mnoho operátorů poskytuje speciální služby těm, kdo cestují na nákladní lístek. Pokud tedy rezervujete svůj trajekt přes nás, budete mít přístup do těchto prostor zdarma. Můžete relaxovat a užít si komfortu na palubě nebo třeba využít možnosti sprchy. Na delších trasách, zejména přes noc, dostanete také lůžko, abyste mohli mít dobrý odpočinek.

  1. Jídlo zdarma pro nákladní rezervace

Někteří operátoři odměňují řidiče také občerstvením zdarma. Toto vám může ušetřit výraznou částku při každé plavbě. Podívejte se, co je zahrnuto v ceně při provádění rezervace nebo se informujte na naší zákaznické podpoře.

Při rezervaci přepravy nákladního vozidla se Freightlink postará, abyste obdrželi nejlepší možnou službu a užili si všech výhod, které nákladní lístky nabízí.

07 Říjen 2015

Vyhledat a rezervovat

Pá, 1 Pro 2023
So, 2 Pro 2023
Potřebujete pomoc?