Irish Sea route map

Narušení trajektů Irského moře - aktualizace

Loď společnosti Irish ferries MV Ulysses je momentálne mimo provoz z důvodu technických problémů. To způsobuje vážné narušení všech plaveb v Irském moři.

"Ulysses vstoupil do suchého doku v Belfastu 28 července kvůli technickým potížím. očekávalo se, že šetření a opravy plavidla nebudoutrvat déle než pět dní, nicméně jsme byli informovaní servisními techniky, že problém je vážnější než se předpokládalo a očekáva se, že plavidlo bude mimo provoz další týden nebo dva."

Zobrazit nejnovší aktualizaci

Nejnovší aktualizace

AVzhledem k tomu, že v současné době směřujeme k náročnému období prázdnin, kdy počet cestujících výrazně stoupá, je vážně postižena dostupnost všech provozovatelů trajektů.

Bohužel alternativní operátor Stena Line nemá kapacitu přepravovat všechna nákladní a osobní vozidla z Holyhead do Dublinu. Ve špičce je většina rezervací na čekací listine.

Alternativní trasy jako Pembroke - Rosslare, Fishguard - Rosslare a Liverpool - Dublin také zaznamenávají obrovský nárůst poptávky. Některé místa jsou k dispozici, ale jsou omezené.

Naplánujte si proto Vaši cestu dopředu, prosím, a uvědomte si, že Vaše první volba odjezdu nemusí být k dispozici.

Freightlink usilovně pracuje na udržování našich zákazníků informovaných. Kde je to možné, zajišťujeme další prostor pro stávající a nové rezervace.

18 Červenec 2018

Vyhledat a rezervovat

Čt, 7 Pro 2023
Pá, 8 Pro 2023
Potřebujete pomoc?