Civitavecchia Port At Night

Možnosti rezervace trajektu z/do přístavu Civitavecchia

Přístav Civitavecchia je oblíbenou volbou pro společnosti přepravující zboží nákladními trajekty mezi Itálií a Španělskem, Sardinií nebo Tuniskem.

Tento italský přístav se nachází pouhých 80 km autem od hlavního italského města Říma a nabízí řadu služeb, kvůli kterým se sem firmy opakovaně vracejí.

Zde jsou informace, které potřebujete vědět o rezervaci trajektu do/z přístavu Civitavecchia.

Informace o přístavu

Přístav Civitavecchia, známý také jako římský námořní přístav, byl původně vybudován císařem Trajánem (považovaným za jednoho z pěti velkých římských císařů) na počátku 2. století.

Civitavecchia má celkem 8 terminálů pro výletní lodě a poskytuje bezpečné zázemí pro náklad i cestující a další zařízení pro přepravce ropných produktů. K hlavním dovozním artiklům přístavu patří dřevo, uhlí a ropa, zatímco důležitým vývozním artiklem je ocel.

Ročně přístavem projde téměř 9 milionů tun nákladu.Nejde však jen o velikost nebo kapacitu přístavu, které z něj dělají důležitý obchodní bod. Jádrem kulturního vlivu přístavu Civitavecchia je jeho snaha o podporu námořních inovací.

Minulý měsíc přivítal přístav Civitavecchia největší loď, která kdy byla v Evropě postavena, výletní loď MSC World Europa, která se vydala na svou první plavbu. MSC World Europa je první lodí na světě poháněnou zkapalněným zemním plynem (LNG) a využívá technologii palivových článků, která podle oficiálního prohlášení přístavu Civitavecchia „drasticky sníží celkový dopad lodi na životní prostředí a téměř zcela eliminuje emise látek znečišťujících ovzduší“.

Přečtěte si další informace o nejnovějších trendech v oblasti udržitelného rozvoje nákladních trajektů.

Možnosti rezervace jízdenek

V závislosti na vašich individuálních potřebách můžete vyžadovat:

  • rezervace na poslední chvíli nebo časově náročné rezervace
  • více současně odesílaných vozidel
  • personalizovanou podporu při rezervaci
  • nebo dodatečné požadavky na nebezpečné nebo neobvyklé náklady

Existuje však pouze jeden zprostředkovatel nákladních trajektových jízdenek, který toto vše dokáže za nejlepší ceny v oboru.

Nebudete tedy muset trávit hodiny hledáním nejlepších operátorů a tras pro vaše potřeby, naši odborníci se o to postarají rychle za vás.

Pokud si u nás rezervujete jízdenky na nákladní trajekt Itálie ⇄ Španělsko, můžete využít našich odborných znalostí a ušetřit peníze.

18 Říjen 2023

Vyhledat a rezervovat

Čt, 7 Pro 2023
Pá, 8 Pro 2023
Potřebujete pomoc?