freight operator eurotunnel

Eurotunnel vykazuje udivující výsledky

Minulý rok byl rokem plným výzev pro nás všechny - řidiče MKD, trajektové společnosti i trajektové agentury. Situace v Calais si vybrala svou daň na každém, kdo pracuje v autodopravním průmyslu.

Ilegální imigranti, nekonečný nárůst provozu na dálnicích, čekání v přístavech - často delší než samotná doba přepravy, nemluvě o poškozených vozidlech či ukradených nákladech. Toto vše se zasloužilo o mizerné období pro mnoho lidí.

Sečteno a podtrženo, byl to těžký rok i pro Freightlink. Jen stěží jsme zvládli vyřídit každý telefonát, ale všechno zlé je k něčemu dobré. Mají pravdu, když říkají, že neštěstí přináší zkušenosti.

Jeden z operátorů v Lamanšském průlivu má hodně důvodů ke spokojenosti. Podle údajů z 21. ledna 2016 Eurotunnel minulý rok přepravil rekordní počet nákladních aut. Z britského Folkestone do francouzského Calais převezli přesně 1 483 741 vozidel.

Byl překonán předchozí rekord z roku 2012, kdy se konaly Olympijské hry v Londýně.

V tiskové zprávě Eurotunnel informoval, že nejvyšší počet rezervací byl zaznamenán týden před Novým rokem. Operátor uvádí, že to je důkazem důvěry zákazníků a vynikajícího týmu zákaznických služeb, který svědomitě plní své povinnosti 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a 364 dní v roce.

Nedávná investice Eurotunnelu v půlce října, která pokryla vylepšení zabezpečení, se ukázala být účinným krokem - řekl tiskový mluvčí Eurotunnel group.

Kromě toho, poptávka v autodopravě stále roste a se třemi novými vlaky má Eurotunnel do budoucna skvělé vyhlídky.

Zdroj: Média

29 Leden 2016

Vyhledat a rezervovat

St, 6 Pro 2023
Čt, 7 Pro 2023
Potřebujete pomoc?