DFDS logo

DFDS aktualizace – služby rychlého/prioritního pruhu ve městech Dover, Dunkerk a Calais

Pro minimalizaci možné čekací doby bychom vám rádi připomněli další služby, které nabízíme v přístavech Calais, Dover a Dunkerk.

Prioritní pruh

Je k dispozici ve všech třech přístavech (Calais, Dover a Dunkerk), již od check-inu. Během rušných období bude pro zákazníky přepravy k dispozici omezené množství místa na plavidlech, a ti, kteří jsou ochotni zaplatit dodatečný poplatek za odjezd na plavidle, které bude jinak plné, si tak zkrátí čekací dobu. Je k dispozici pouze na základě zásady „kdo dříve přijde, ten je dříve na řadě“.

Rychlý pruh

Našim zákazníkům umožní možnost vyhnutí se dlouhým frontám, které se blíží k přístavu Dunkerk, získají tím rychlejší přístup k odbavovacím kabinkám a budou odbaveni pro další dostupný odjezd. Pro tuto službu bude k dispozici velmi omezené množství plavidel.

Podmínky použití

Pokud chcete zajistit, aby vaši řidiči mohli toto zařízení co nejlépe využívat, přečtěte si níže uvedené podmínky použití:

  • Rychlá linka je k dispozici POUZE v přístavu Dunkerk.
  • Pokud váš řidič získá přístup k odbavovací kabině ve městě Dunkerk prostřednictvím vjezdu do rychlého pruhu, bude za toto zařízení účtovaný poplatek
  • Prioritní linka ani rychlá linka nejsou prioritním nakládáním. Toto zařízení poskytuje pouze možnost dřívější plavby. Nemůžeme zaručit, že váš řidič bude první na lodi, nebo z lodi.
  • Místa Prioritní/rychlé linky na lodi budou připraveny na základě zásady „kdo dříve přijde, ten je dříve na řadě“, v závislosti na dostupnosti.
  • Pokud se rozhodnete pro prioritní/rychlou linku, musí vaši řidiči zaparkovat včas na přidělených pruzích.

DFDS Freight

Zákazníci si mohou tyto služby společnosti DFDS zakoupit kontaktováním našeho týmu zákaznických služeb. Případně můžete provést platbu v hotovosti, debetní/kreditní kartou při check-inu u DFDS.

12 Listopad 2019

Vyhledat a rezervovat

St, 17 Apr 2024
Čt, 18 Apr 2024
Potřebujete pomoc?