RAlpin

Co je vlaková služba RAlpin?

RAlpin, známá také pod názvem „Rolling Highway“, je vlaková linka pro přepravu těžkých nákladních vozidel mezi městy Novara (Itálie) a Freiburg (Německo).

Jako služba typu „RORO“ (Roll On, Roll Off) nebo „Ro-La“ přepravuje RAlpin vaše vozidla (a zboží v nich uložené) přes Švýcarsko a švýcarské Alpy, takže se dostanou do cíle na obou stranách.

Díky 16 vlakům denně, 8 z každého směru, a cestovní době pouhých 11 hodin je systém RAlpin ideální pro časově kritické zásilky a zásilky "just-in-time".

(Upozornění - maximální povolená délka vozidla je 18,60 metrů)

Jednou z největších výhod Rolling Highway je její pozitivní dopad na životní prostředí. Jako alternativa k nákladním vozidlům, která jezdí pod Alpami nebo přes ně, ušetří vlak RAlpin každoročně přibližně 30 000 tun CO2.

Jaký prospěch z toho ale můžete mít vy?

Jak pomůže přeprava zboží přes RAlpin mému podnikání?

Snížení nákladů na pohonné hmoty

Méně času stráveného jízdou znamená méně spotřebovaného paliva Můžete tak ušetřit peníze za kolísavé náklady na pohonné hmoty.

Vyhnete se celním poplatkům

Při přepravě zboží mezi Německem a Itálií s „Rolling Highway“ RAlpin se můžete vyhnout švýcarským celním formalitám.

Menší opotřebení

Snížením počtu kilometrů strávených na cestách můžete minimalizovat opotřebení svých nákladních vozidel a artiklu.

Dostatek času na odpočinek

Zatímco se vaše zboží neustále pohybuje, vaši řidiči si mohou dopřát zasloužený odpočinek.

Lze přepravovat i nebezpečné zboží

Vozidla přepravující nebezpečné zboží jsou ve vlakové dopravě RAlpin vítána.

Zákaz řízení v noci? Žádný problém!

Švýcarský zákaz noční a víkendové jízdy může narušit přepravu vašeho zboží. Vyhněte se těmto nepříjemnostem a přepravujte své zboží s „Rolling Highway“ RAlpin.

Proč si vybrat právě nás?

Ve společnosti Freightlink jsou naši zákazníci středobodem naší činnosti. Od špičkového zákaznického servisu až po naše týmy specialistů na nadměrné náklady a motorsport. Desítky let jsme se snažili vytvářet nejlepší řešení pro rezervaci nákladních úseků. Náš tým zákaznických služeb je vám k dispozici 7 dní v týdnu a pomůže vám s procesem rezervace i s případnými změnami rezervace.

Pokud si u nás rezervujete jízdenky společnosti RAlpin, můžete využívat všech fantastických výhod, které tato služba nabízí, a mnoho dalšího.

Chcete rychlou a cenově výhodnou přepravu bez tranzitních dokladů? Rezervujte si jízdenky zde.

06 Březen 2023

Vyhledat a rezervovat

Pá, 1 Pro 2023
So, 2 Pro 2023
Potřebujete pomoc?