Stena Line

Aktualizace Stena Line – Přístavy v Irském moři : Zavedení poplatků za parkování přívěsu na terminálu a za posunování

Během posledních měsíců se v našich přístavech a terminálech zvýšila úroveň přetížení, a to především z důvodu dlouhodobého odstavení přívěsů bez doprovodu. Tento problém bohužel dospěl do fáze, kdy nám hrozí na všech přístavních terminálech operační riziko, které způsobuje vážné problémy při nakládce a vykládce plavidel.

Vzhledem k frekvenci našich služeb musíme pracovat v těsným časových rámcích, což vyžaduje rychlé obraty na lodích. Přístavní terminály mají dostatečnou kapacitu, aby usnadnili nakládku/vykládku našich lodí, terminál se však často zablokuje z důvodu velkého počtu vlečných přívěsů, které stojí na místě, někdy až po několik týdnů.

V důsledku toho jsme se rozhodli zavést denní poplatky za parkování přívěsů, a v případě potřeby také poplatky za posunování, které budeme vybírat od provozovatelů, kteří opustí

své přívěsy na místě po dobu delší než 3 dny. Tyto poplatky vstupují v platnost 1. července 2020.

Tento dopis má za cíl vás s předstihem informovat o zavedení parkovacích poplatků, abyste měli dostatek času na zorganizovaní budoucích trakčních a pracovních vzorců. Hlavním cílem je zajistit včasný sběr všech jednotek bez doprovodu, aby se zvýšila efektivita provozu přístavu a bezpečnost zaměstnanců přístavu i navštěvujících řidičů.

Stena Line

Oficiální tisková zpráva, Poplatky a Všeobecné obchodní podmínky (PDF)

Poplatky za skladování v přístavišti

01 Červen 2020

Vyhledat a rezervovat

So, 2 Pro 2023
Ne, 3 Pro 2023
Potřebujete pomoc?