P&O Ferries logo

Aktualizace P&O Ferries: Nová nákladní trajektová trasa Calais - Tilbury

UPDATE 16/09/19

V návaznosti na naše nedávné oznámení o zahájení naší nové nákladní přepravy mezi městy Calais a Tilbury jsme potěšeni, že naše první platba z Calais proběhne v pondělí 23. září ve 22:30 hodin.


P&O Ferries s potěšením oznamuje spuštění nové denní služby na trase Calais – Tilbury – Calais, která bude v provozu od konce září 2019. Jde o reakci na poptávku zákazníků po samotném vylepšeném produktu, který propojí infrastrukturu nákladů vlaků z Calais a kontinentální železnice v blízkosti Londýna, a tím tedy podpoří nejenom vaše dopravní cesty, tak i zabezpečení dodavatelských řetězců vašich klientů s vylepšenými BREXITOVÝMI možnostmi.

Tato služba při jedné plavbě nabídne prostor pro 12 přívěsů s vlastním pohonem a 90 přívěsů nebo kontejnerů. Tato loď dle plánu denně připluje do města Tilbury v 4:30 hodin a vašemu řidiči umožní být na dálnici M25 dříve než v 6:00 hodin.

  • Nová přímá trasa z a do Tilbury vám poskytne rychlý a přímý přístup na dálnici M25 a londýnské trhy, jih Anglie a také do všech středisek regionální distribuce na sever od Londýna / podél koridoru dálnice M1 až do Birminghamu.
  • Tato trasa ušetří až 75 mil / 125 km oproti tradiční trase Dover-Calais.
  • Neušetříte pouze palivo, ale také hodiny řidiče a opotřebení vašich vozidel a přívěsů.
  • Rychlá vykládka plavidel znamená dostupné jednotky v Tilbury již v 6:00 hodin nebo dříve, díky tomu se vaši řidiči dostanou na dálnici M25 před špičkou.
  • Přidělený prostor pro přepravce s pravidelnou zpáteční cestou zaručuje dostupnost pro vaše kontrakty.
  • Rychlý obrat jednotek mezi bránami na všech našich terminálech.

P&O Ferries

04 Říjen 2019

Vyhledat a rezervovat

St, 17 Apr 2024
Čt, 18 Apr 2024
Potřebujete pomoc?