P&O Ferries logo

Aktualizace P&O Ferries – uzavření trasy Liverpool ⇄ Dublin

S hlubokou lítostí musíme oznámit, že ke konci letošního roku ukončíme provoz na trase Liverpool - Dublin.

Začátkem letošního roku nás vlastník našeho liverpoolského přístaviště, společnost Peel Ports, informoval, že naše současné kotviště již nebude po konci roku 2023 k dispozici.

Poté jsme se snažili využít všech možností na zachování provozu na trase Liverpool - Dublin. Bohužel i přes naše maximální úsilí o nalezení schůdného řešení nám nebyla nabídnuta ani nalezena žádná vhodná alternativa, která by nám umožnila zachovat současnou linku až do roku 2024.

P&O Ferries nyní zahajuje projednávání se zaměstnanci, kterých se dotkne plánované ukončení této služby.

Snažili jsme se zavést opatření na podporu našich zákazníků, kterých se dotkne plánované uzavření trasy, a umožnili jsme jim přístup k alternativním službám u jiných operátorů.

P&O Ferries chce sloužit svým zákazníkům v Irském moři a prozkoumala všechny možnosti, jak pokračovat v plavbě na této trase. Intenzivní jednání s majitelem našeho liverpoolského areálu o prodloužení pronájmu v přístavu nebo o nalezení alternativního místa pro trasu Liverpool - Dublin byla neúspěšná.

P&O Ferries se snaží nabízet svým zákazníkům spolehlivé a kvalitní služby s jedinečným servisem na rozsáhlé síti tras v mořích kolem Spojeného království. I nadále chceme poskytovat služby zákazníkům na naší plavbě přes Irské moře mezi našimi přístavy v Larne a Cairnryanu, kde jsme nedávno oslavili 50. výročí provozu, a na naší síti po celém Spojeném království.

Naším plánem je, že lodě Norbay a Norbank, které v současné době obsluhují linku Liverpool - Dublin, budou v nadcházejících měsících přesunuty na jiná místa naší sítě linek.

Děkujeme zákazníkům, kteří se dlouhodobě podíleli na úspěšném provozu naší linky Liverpool - Dublin, a těšíme se, že vám budeme i nadále poskytovat špičkové služby na celé naší síti linek.

P&O Ferries


Alternativní trasy na lince Dublin - Liverpool si lze prohlédnout zde.

23 Srpen 2023

Vyhledat a rezervovat

St, 17 Apr 2024
Čt, 18 Apr 2024
Potřebujete pomoc?