
Rádi bychom vám připomněli správný postup pro vjezd, dodání a vyzvednutí vozidel v terminálu IMT Messina.
Vjezd:
Řidič se musí dostavit k bráně s papírem, na kterém je jasně napsána poznávací značka přívěsu, který má být dodán, a musí mít připravený doklad totožnosti.
Poté, co obsluha brány provede nezbytné kontroly a registraci, může řidič vjet do terminálu a odpojit návěs v označené oblasti.
Vstup do terminálu není povolen bez povolení personálu terminálu.
Dodání:
Návěsy musí být odpojeny v místech určených provozním personálem, aby bylo zajištěno správné naložení.
Z bezpečnostních důvodů je přísně zakázáno pohybovat se v areálu terminálu, ať už pěšky nebo v tahači.
Vyzvednutí:
Po předložení požadovaných dokladů pro vyzvednutí návěsu a po nalezení a připojení vozidla MUSÍ řidič naskenovat QR kód uvedený u vjezdu na čtečce umístěné na totemu u výjezdu z terminálu.
Tato operace je nezbytná pro sledování odjezdu vozidla. Nedodržení tohoto pravidla znemožní aktualizaci skladového plánu terminálu a může vést k nesprávnému výpočtu poplatků za skladování na zemi.
Děkujeme za Vaši pozornost a spolupráci.
GNV