image of rowers in a boat because non-transport businesses also book ferries for their freight needs

Úvod k trajektům pro "nedopravní" společnosti

Vítejte ve vědomostním centru Freightlink, v sekci určené speciálně pro ty, kteří se přepravou jako takovou nezabývají.

Víme, že spoustu firem se čas od času potřebuje dostat přes vodu a jelikož to pro vás není na denním pořádku, nemáte tušení jak začít.

Zde ve Freightlinku pomáháme každému podniku - malému nebo velkému, dopravci či nedopravci - najít přesně to, co potřebují. Z tohoto důvodu je naše vědomostní centrum, spolu s naším rezervačním systémem speciálně navržené tak, aby vám poskytlo všechny potřebné informace.

Nejsem autodopravce ani kurýr - řekněte mi něco o nákladních trajektech

Od svého založení v roce 2003 si Freightlink vybudoval pozici experta na rezervování nákladních trajektů napříč Evropou. Když se mluví o nákladních trajektech, většina lidí předpokládá, že se to týká pouze firem, které se zabývají přepravou zboží - autodopravců a kurýrů. Nicméně, Freightlink se specializuje na pomoc právě společnostem, pro které přeprava není hlavní činností ani koníčkem. Možná poskytujete podporu pro motorsport nebo kulturní akce, případně jste výrobcem vlastních produktů a používáte svá vozidla pro jejich doručení. Nebo můžete být členem veslařského klubu a potřebujete převézt své vybavení na trénink do Švédska. Odborná rada od Freightlinku pomáhá všem typům byznysů od elektrikářů pracujícím v Severním Irsku po studenty mířící do Španělska. Náš tým zákaznické podpory každý den komunikuje s dopravci s různým množstvím zkušeností a jsou schopní vám pomoct a poradit, i když jste v odvětví nováčkem.

Která trasa je pro mě ta nejlepší?

Tohle záleží zejména na tom, kam máte namířeno a kdy tam potřebujete být. V tomto vám může Freightlink poskytnout skutečnou pomoc. Víme, že pracujete s těsnými termíny, ale můžeme najít to nejlepší řešení pro vás a vaše potřeby. Můžeme vám poradit, jak najít nejvýhodnější způsob přepravy a možná i doporučíme trajektové trasy, o kterých jste dříve neslyšeli.

20 Listopad 2015

Vyhledat a rezervovat

Po, 26 Úno 2024
Út, 27 Úno 2024
Potřebujete pomoc?