Přeskočit na hlavní obsah

DŮLEŽITÉ AKTUALIZACE O CESTÁCH

 • VŠICHNI Řidiči nákladní dopravy MUSÍ mít důkazy o nedávném negativním testu COVID-19, než budou pokračovat v Dover & Folkestone. Zjistit více
 • PRO AKTUÁLNÍ PORADENSTVÍ ZAHRANIČNÍCH CEST V RÁMCI COVID19 NAVŠTIVTE WEBOVOU STRÁNKU GOV.UK A ZVOLTE SI SVOU CÍLOVOU ZEMI

Condor Ferries

Condor Ferries - trasy trajektů

 
Frekvence
Doba trvání
 
2 plavby za den
plavba trvá 2 hodiny
7 přeprav týdně
plavba trvá 3 hodiny
1 plavba za den
plavba trvá 10 hodin
2 plavby týdně
plavba trvá 2 hodiny
6 přeprav týdně
plavba trvá 1 hodinu
4 plavby týdně
plavba trvá 4 hodiny
2 plavby za den
plavba trvá 11 hodin
5 přeprav týdně
plavba trvá 1 hodinu
8 přeprav týdně
plavba trvá 3 hodiny
4 plavby týdně
plavba trvá 4 hodiny
6 přeprav týdně
plavba trvá 7 hodin
6 přeprav týdně
plavba trvá 10 hodin
2 plavby týdně
plavba trvá 2 hodiny
2 plavby týdně
plavba trvá 1 hodinu

Condor Ferries provozují nákladní trajekty z UK do Jersey nebo Guernsey na trasách jako Portsmouth - Guernsey, Poole - Jersey nebo Guernsey - Weymouth.

Můžete se také podívat na časy odjezdů z Portsmouth, Poole, Weymouth, St Malo, Guernsey a Jersey.

Pro více informací o tomto provozovateli a jeho nákladních trajektech prosím kontaktujte naši zákaznickou podporu na +44(0)844 847 9000.

Condor Ferries nabízí trajektové služby na 8 trasách, které spojují UK a Normanské ostrovy Jersey a Guernsey.

Pro přepravu nákladních vozidel na Normanské ostrovy nabízí denní spojení nájezdními trajekty na trase Portsmouth - Guernsey nebo Jersey. Z Portsmouth jezdí také trajekty vyhrazené pro nákladní přepravu až 5x týdně.

Pro malé dodávky je tu také celoroční služba vysokorychlostních trajektů z Poole do Jersey, Poole do Guernsey, Weymouth do Jersey a Weymouth do Guernsey. Na rychlých trajektech mohou cestovat pouze vozidla max. 6.5m dlouhé, 3.1m vysoké a do 3.5 tuny. Všechna ostatní nákladní vozidla musí na Normanské ostrovy jet z Portsmouth.

Trajekty z francouzského St Malo na Normanské ostrovy operují také denně jako rychlostní po celý rok. Opět platí stejná kritéria - pouze pro malé dodávky. Pro přepravu většího vozidla ze St Malo do Jersey nebo Guernsey musíte použít nákladní trajekt, který ale z Francie jezdí pouze 1x týdně.

Condor Ferries disponují třemi rychlými trajekty, jedním nájezdním trajektem (osobní i nákladní auta) a jedním nákladním trajektem. Na konvenčních trajektech z Portsmouth jsou kajuty pro řidiče nákladních vozidel, takže mohou na palubě odpočívat.

Na všech ostatních trajektech Condor Ferries cestujících z UK do Guernsey a do Jersey nebo z Francie na Normanské ostrovy najdete odpočívárny, bary, kina a restaurace.

Prosím použijte odkazy níže pro ceny, časy odjezdů a rezervace nákladních trajektů u Freightlink na trasách z Jersey do Portsmouth, z Poole do Guernsey, z Weymouth do Jersey nebo ze St Malo na Normanské ostrovy.

Mapa tras

MAP

Klíčová fakta

 • Lůžko v kabině v ceně
 • Palivové příplatky
 • Nebezpečný náklad akceptován
 • Živá zvířata akceptovány
 • Jídlo v ceně
 • Poplatek za nedostavení se / poplatky za pozdní storno
 • Nedoprovázená nákladní vozidla akceptovány
 • Čas odbavení před odjezdem: 2 hodiny
 • Max. počet řidičů: 2 osoby
 • Řidiči zahrnutí v ceně: 1 řidič

Prosím všimněte si, že se to nemusí vztahovat na všechny odjezdy. Viz podrobnosti při rezervaci.