Přeskočit na hlavní obsah

Newcastle

Rezervujte nákladní trajekty v přístavu Newcastle do Nizozemí s DFDS Seaways.

Přístav Newcastle se nachází v North Shields na severovýchodu Anglie. North Shields leží asi 13km východně od města Newcastle-upon-Tyne. Přístav je na severním břehu řeky Tyne a byl původně založen již v 16. století. Trajekty z Newcastle jezdí denně do přístavu Ijmuiden v Amsterodamu. Toto je klíčová trasa pro trajekty ze severovýchodu Anglie do Nizozemí.

V minulosti operovaly trajekty z Newcastle také do Bergen, Stavangeru a Gothenburgu. Trajekty z Anglie do Norska a Švédska již jezdí jen z Imminghamu.

Použijte odkazy níže pro rezervaci levného nákladního trajektu do/z Holandska nebo UK pro vaši dodávku, nákladní auto nebo kamion na trase Newcastle - Ijmuiden Amsterdam.

Vyhledat a rezervovat

Út, 27 Čer 2017
St, 28 Čer 2017
Potřebujete pomoc?

Trasy trajektů do Newcastle

1 plavba za den
Plavba trvá 17 hodin

Trasy trajektů z Newcastle

1 plavba za den
Plavba trvá 16 hodin

Podrobnosti o Newcastle

Geolocation

DFDS Seaways ferries Newcastle: Royal Quays, North Shields, Tyne & Wear, NE29 6EE

Sociální zařízení

Prodejní automaty

Obchody

Shower

Nonstop parkoviště

Restaurant

Čekárna

Alternativní přístavy

Jak provést rezervaci ?

Freightlink is a UK based agent offering low cost freight ferry tickets across the UK and Europe. Working with some of Europe's leading ferry operators including, Stena Line, Eurotunnel and DFDS Seaways. Freightlink can book a ferry ticket for your van to anywhere in Europe. Use our "Search and Book" form to compare ferry prices on any of our routes.

Vyzkoušejte naši interaktivní mapu

mapa Evropy

Vědomostní centrum

Knowledge Centre