Přeskočit na hlavní obsah

Kirkwall

DŮLEŽITÉ AKTUALIZACE O CESTÁCH

  • VŠICHNI Řidiči nákladní dopravy MUSÍ mít důkazy o nedávném negativním testu COVID-19, než budou pokračovat v Dover & Folkestone. Zjistit více
  • PRO AKTUÁLNÍ PORADENSTVÍ ZAHRANIČNÍCH CEST V RÁMCI COVID19 NAVŠTIVTE WEBOVOU STRÁNKU GOV.UK A ZVOLTE SI SVOU CÍLOVOU ZEMI

Vítejte na freightlink.cz, kde můžete rezervovat nákladní trajekt v přístavu Kirkwall ze Skotska do Orkney and z Orkney do Shetlandu.

Přístav Kirkwall je hlavním městem souostroví Orkney Islands na severním pobřeží Skotska. Leží na severním pobřeží pevniny Orkney a trajekty odsud jezdí do Aberdeen a Lerwick na Shetlandu. Lokální trajekty na ostrovech Orkney Islands také operují z Kirkwall.

I když Aberdeen - Kirkwall je hlavní trasou pro nákladní přepravu do Orkney, můžete také jet po trase Scrabster - Stromness. Terminál v Kirkwallu je moderní a zahrnuje čekací halu a sociální zařízení.

Použijte odkazy níže pro rezervaci levného nákladního trajektu do Orkney pro vaši dodávku, nákladní auto nebo kamion na trase Kirkwall - Aberdeen a Kirkwall - Lerwick.

Trasy trajektů do Kirkwall

4 plavby týdně
plavba trvá 6 hodin
Detaily
3 plavby týdně
plavba trvá 6 hodin
Detaily

Trasy trajektů z Kirkwall

3 plavby týdně
plavba trvá 7 hodin
Detaily
4 plavby týdně
plavba trvá 8 hodin
Detaily

Podrobnosti o Kirkwall

Geolocation

Northlink Ferries Kirkwall: Hatston Quay, Kirkwall, Orkney, KW15 1RQ

Sociální zařízení

Prodejní automaty

Obchody

Sprcha

Nonstop parkoviště

Restaurace

Čekárna

Port taxes paid locally

Alternativní přístavy