Přeskočit na hlavní obsah

Kirkwall

Vítejte na freightlink.cz, kde můžete rezervovat nákladní trajekt v přístavu Kirkwall ze Skotska do Orkney and z Orkney do Shetlandu.

Přístav Kirkwall je hlavním městem souostroví Orkney Islands na severním pobřeží Skotska. Leží na severním pobřeží pevniny Orkney a trajekty odsud jezdí do Aberdeen a Lerwick na Shetlandu. Lokální trajekty na ostrovech Orkney Islands také operují z Kirkwall.

I když Aberdeen - Kirkwall je hlavní trasou pro nákladní přepravu do Orkney, můžete také jet po trase Scrabster - Stromness. Terminál v Kirkwallu je moderní a zahrnuje čekací halu a sociální zařízení.

Použijte odkazy níže pro rezervaci levného nákladního trajektu do Orkney pro vaši dodávku, nákladní auto nebo kamion na trase Kirkwall - Aberdeen a Kirkwall - Lerwick.

Vyhledat a rezervovat

So, 24 Čer 2017
Ne, 25 Čer 2017
Potřebujete pomoc?

Trasy trajektů do Kirkwall

4 plavby týdně
Plavba trvá 6 hodin
Detaily
3 plavby týdně
Plavba trvá 8 hodin

Trasy trajektů z Kirkwall

3 plavby týdně
Plavba trvá 9 hodin
Detaily
4 plavby týdně
Plavba trvá 7 hodin
Detaily

Podrobnosti o Kirkwall

Geolocation

Northlink Ferries Kirkwall: Hatston Quay, Kirkwall, Orkney, KW15 1RQ

Sociální zařízení

Prodejní automaty

Obchody

Shower

Nonstop parkoviště

Restaurant

Čekárna

Alternativní přístavy

Jak provést rezervaci ?

Freightlink is a UK based agent offering low cost freight ferry tickets across the UK and Europe. Working with some of Europe's leading ferry operators including, Stena Line, Eurotunnel and DFDS Seaways. Freightlink can book a ferry ticket for your van to anywhere in Europe. Use our "Search and Book" form to compare ferry prices on any of our routes.

Vyzkoušejte naši interaktivní mapu

mapa Evropy

Vědomostní centrum

Knowledge Centre