Z Nizozemí do Británie

Freight Ferry Dover Dunkirk RouteJe mnoho přímých spojení z Nizozemska do UK, no nejpopulárnější je cesta přes Francii z Dunkerque do Doveru.

Trajekt jezdí každé 2 hodiny a trvá jenom 1 hodinu a 45 minut a protože jsou lístky otevřený je tato trasa fantastická flexibilní možnost.

Na přímé cesty z Nizozemska tady máme nabídku od Stena line. Trajekt Hook of Holland (blízko Rotterdamu) pluje do Killingholme nebo Harwich. Trajekt do Killingholme pluje jednou denně a je výhradně pro nákladní vozidla, tato trasa je oblíbená, pokud máte místo dodání na severozápade Anglie.

Pokud se potřebujete dostat na severovýchod nebo do Skotska DFDS nabízí trajekt z Ijmuiden (Amsterdam) do Newcastle. Je to moc populární přímá trasa a pluje každý den, se špičkovým servisem na palubě. Servis na trase do Harwich taky není k zahození, co se kajut a restaurací týče – pluje 2 razy denně. Pro kamiony a přívěsy, které se potřebují dostat z Nizozemí do Britanie na nákladních trajektech bez pozlátka je tohle nejlevnější možnost.

newcastle to ijmuiden freight route

Trajekty navrženy jen pro 12 řidičů se základním servisem na palubě, jsou oblíbené mezi řidiči kamiónů. Kromě toho jsou navrženy pro nedoprovázená vozidla. Příkladem takového trajektu jsou Rotterdam – Purfleet a Rotterdam – Killingholme s provozovatelem Cobelfret a taky Rotterdam Vlaardingen – Felixtowe s DFDS. Vyhrazené nákladní trajekty jsou nejrentabilnější pro kamiony.

Klikněte pro zvětšení mapy.

 

Vyhledat a rezervovat

So, 2 Pro 2023
Ne, 3 Pro 2023
Potřebujete pomoc?