Belfast port

Zlepšený časový harmonogram na trase Stena Line Cairnryan – Belfast.

Stena Line vydala nový a vylepšený jízdní řád pro službu Cairnryan - Belfast s dřívějším časem příjezdu do svého střediska v přístavu Belfast.

  • Od úterý 9. května bude původne přeprava o 04.00 hodině z Cairnryanu vyplouvat o 03.45 od úterý do soboty a dorazí do Belfastu v 06.00.
  • Od neděle 14. května přeprava o 05.00 hodině z Cairnryan, která pluje výhradně v neděli ráno, bude změněna na 06.00 hodinu a přijede do Belfastu v 08.30.

"Nové zdokonalené dřívější doby příjezdu do nákladního střediska Stena Line v přístavu Belfast nabízejí zákazníkům nákladní dopravy rychlé spojení s vynikajícími dálničními sítěmi, čímž zkracuje vzdálenost na trh pro stále náročnější logistický sektor.

Tento vývoj demonstruje oddanost společnosti Stena Line našim zákazníkům v nákladní dopravě a flexibilitě v rámci naši flotily, aby zajistila úroveň služeb požadovaných dodavatelským řetězcem. Budeme neustále prozkoumávat způsoby, jak zlepšit náš produkt a rozšířit nabídku služeb takovým způsobem, který nabídne našim zákazníkům nové příležitosti."

Stena Line Freight

Máte-li jakékoli dotazy ohledně aktuálního jízdního řádu, kontaktujte náš zákaznicky servis.

08 Květen 2017

Vyhledat a rezervovat

So, 2 Pro 2023
Ne, 3 Pro 2023
Potřebujete pomoc?