Sweden-Denmark Öresund bridge at sunset.

Výrazný nárůst přepravy do Skandinávie

Každé léto je zaznamenán výrazný nárůst v počtu rezervací nákladních trajektů v jednom směru v Evropě - do Skandinávie. Geograficky Skandinávii tvoří Dánsko, Švédsko a Norsko. Kvůli kulturní podobnosti je za součást Skandinávie považováno také Finsko.

Plánujete přepravu zboží do Skandinávie? Ujistěte se, že jste připraveni na cestu a že jste učinili potřebné kroky.

Skandinávie je známá jako nejdražší část světa s velmi vysokými daněmi a příjmy na osobu. Norsko je například druhou zemí na světě s nejvyšší průměrnou měsíční mzdou. Skandinávie je hojně obdařena přírodními zdroji jako je plyn, ropa a nerostné suroviny.

Zimy jsou obyčejně docela kruté. Na severu Skandinávie je sníh po celý rok.

Pravidla silničního provozu jsou ve Skandinávii jiné než v kontinentální Evropě. Zákony kladou velký důraz na bezpoečnost provozu. Pro více informací o zákonech, mýtném a dalších relevantních předpisech prosím navštivte našeho nového průvodce zeměmi.

Naši detailní průvodci obsahují všechny podstatné informace pro řidiče nákladních aut, jako rychlostní limity, velikosti vozidel, povinnou výbyvu a všechno ostatní, co potřebujete vědět před cestou do Skandinávie. Mějte na paměti, že Norsko není součástí EU a pravidla se mohou dost lišit. Jediné Finsko je členem eurozóny, Švédsko a Norsko má vlastní měnu.

Z hlediska tras nákladních trajektů existuje mnoho způsobů, jak se do severních zemí dostat. Proto jsme připravili sérii článků zvanou "Jak se dostanu" - abychom vám pomohli najít tu nejlepší trasu.

Existuje několik různých možností pro cestu do Švédska. Je lepší jet přes Dánsko nebo raději se plavit přímo do Švédska? Shromáždili jsme všechny informace o možnostech do užitečného průvodce Jak se dostanu do Švédska, abyste našli to nejlepší řešení pro vaše potřeby.

Letní sezona je skoro u konce. Všem řidičům přejeme co nejvíce práce a hlavně bezpečnou cestu. Pokud máte jakékoliv otázky ohledně trajektů do Skandinávie, naše zákaznická podpora vám ráda pomůže.

11 Listopad 2015

Vyhledat a rezervovat

So, 2 Pro 2023
Ne, 3 Pro 2023
Potřebujete pomoc?