Frejus Tunnel Closing Temporarily

Uzavření tunelu Fréjus - 26. až 29. ledna 2024

Z důvodu maximalizace efektivity a kapacity bude tunel Fréjus tento víkend na několik dní uzavřen, a to od pátku 26. ledna od 22:00 hodin do pondělí 29. ledna do 06:00 hodin.

Pokud chcete maximálně omezit narušení svých dopravních plánů, je nezbytné naplánovat si pro cestu náhradní trasu. U Freightlink máme vynikající ceny pro alternativní trasy, které se hodí pro vaše podnikání.

Alternativní trasy

RAlpin

Německo ⇄ Itálie za pouhých 11 hodin

Při přepravě zboží mezi Německem a Itálií vlakem „Rolling Highway“ (volně přeloženo jako dálnice na kolejích) společnosti RAlpin můžete minimalizovat opotřebení vozidla a zároveň snížit náklady na pohonné hmoty, což vašemu podniku ušetří peníze.

Menší opotřebení + nižší náklady na palivo = více peněz pro váš podnik a snížení emisí CO2!

Zarezervujte si jízdenky RAlpin zde.

Mont Blanc

Nejvyšší alpská hora a skvělá alternativa k tunelu Fréjus

Díky přepravě mezi Itálií a Francií za pouhých 20 minut je Mont Blanc pro firmy vynikající volbou. Díky 7denním otevřeným jízdenkám a povolení pro přepravu nebezpečného zboží je přeprava nákladu z bodu A do bodu B jednodušší než kdy dříve.

(Upozorňujeme, že stejně jako tunel Fréjus přijímá Mont Blanc pouze kloubové nákladní automobily Euro5 a Euro6 o délce 16,5 až 18 metrů).

Zarezervujte si jízdenky zde.

Co je důvodem dočasného uzavření tunelu Fréjus?

Tunel Fréjus představuje důležité nákladní spojení mezi Francií a Itálií. Kvůli zvýšení maximální kapacity o 5,1 % díky rozšíření a provedení nezbytných údržbových prací došlo v roce 2024 ke změně provozu tunelu - včetně jeho uzavření na celý víkend od 26. ledna.

V současné době je v tunelu Fréjus každý den mezi 22:30 a 04:30 hodin střídavý provoz, aby mohly tyto údržbové práce pokračovat.

Předchozí opatření, která platí od 1. ledna 2024, zůstávají v platnosti až do 4. února 2024.

Jakmile získáme nové aktualizace, budeme vás informovat. Pokud chcete aktualizace přímo do svého e-mailu, debírejte náš newsletter.

24 Leden 2024

Vyhledat a rezervovat

Po, 26 Úno 2024
Út, 27 Úno 2024
Potřebujete pomoc?