Stena Line logo

Stena Line aktualizace: rozšíření služeb mezi Irskem a Francií

Stena Line rozšiřuje nabídku a kapacitu pro zákazníky nákladní dopravy a cestující na trase Rosslare-Cherbourg o loď Stena Vision.

Zapojení lodi Stena Vision na trase Irsko-Francie znamená výrazné zvýšení kapacity k již aktivní lodi na této trase, Stena Horizon.

Stena Vision bude do provozu zapojena v červnu 2023 a navýší frekvenci na této trase na šest plaveb týdně v každém směru. Stena Line tak bude poskytovat nejkratší, nejrychlejší a nejčastější trajektovou dopravu do Irska na evropský kontinent a zpět.

Přidáním této lodi se zdvojnásobí frekvence plaveb a navýší se kapacita nákladní dopravy o dalších 20 %.

Začlenění Stena Vision na lince je vítanou zprávou pro nákladní dopravu, která po brexitu zaznamenala rostoucí poptávku dopravců po přímých službách do Francie. Stena Vision také navýší kapacitu doprovázených řidičů díky většímu prostoru v kabině pro řidiče nákladní dopravy.

Stena Vision se přesune z Baltského moře, kde v současné době operuje na frekventované švédsko-polské trase z Karlskrony do Gdyně.

Na této trase ji začátkem příštího roku nahradí nová a větší loď E-Flexer Stena Ebba společnosti Stena Liner.

Informace o lodi Stena Vision

Kapacita pro cestující: 1,300

Kabiny: 485 (včetně 1 Deluxe apartmá, 10 Deluxe kajut, 42 Superior kajut and 42 kajut pro cestující s domácími mazlíčky)

Vozidla: 120 nákladních jednotek (nákladních automobilů nebo přívěsů), 440 automobilů nebo kombinace obojího.

30 Listopad 2022

Vyhledat a rezervovat

Čt, 7 Pro 2023
Pá, 8 Pro 2023
Potřebujete pomoc?