Stena Freight Friends

Stena Line aktualizace – rozšiřujeme služby pro řidiče nákladní dopravy

Řidiči nákladní dopravy jsou našimi nejčastějšími zákazníky. Proto chceme, aby se kdykoliv cítili jako doma. Naším cílem je vytvořit co nejlepší zážitek od příjezdu na terminál, přes nástup do vozidla, během přepravy až po opuštění v cíli.

Zlepšování vždy tvoří velkou část naší budoucí a rozvíjející se strategie. S ohledem na zákazníka nadále rozvíjíme všechny naše služby. Od listopadu 2022 provádíme průzkum a ptáme se našich řidičů nákladní dopravy na zkušenosti s našimi službami na palubě a v našich terminálech.

Jsme rádi, že jsme dosud obdrželi více než 1 800 odpovědí se zpětnou vazbou, která nám pomůže plánovat naše zlepšení.

Díky získaným radám bude mezi nejdůležitější projekty patřit nabídka jídel v salóncích pro řidiče nákladní dopravy. V celém našem vozovém parku bude zaveden základní jídelní lístek s přidaným výběrem místních a sezónních jídel, která se budou pravidelně měnit. Dalším projektem je náš nový systém „Smart Gate“ v našich přístavech, který byl vytvořený s cílem zjednodušit proces odbavení. Dále plánujeme implementovat nové funkce do aplikace pro řidiče nákladní dopravy.

Jedním z našich největších projektů je Freight Friends, centrum s informacemi a speciálními nabídkami pro všechny řidiče nákladní dopravy. Jako Freight Friend může každý řidič využívat řadu výhod, díky kterým bude každá návštěva co nejhladší a nejpohodovější. Mezi tyto výhody patří například vstup do salónku pro řidiče nákladní dopravy, sleva v našich obchodech na palubě, poukázka na jídlo zdarma a vyhrazené hygienické zázemí. Nabídky a výhody jsou průběžně aktualizovány, a aby byly informace aktuální, rozesíláme všem Freight Friends e-maily s novinkami a informacemi.

Jste také řidič nákladní dopravy?

Pak jste na správném místě. Chceme, aby vaše cesta s námi byla co nejhladší a nejpříjemnější. Jako Freight Friend na palubě lodi společnosti Stena Line máte přístup k řadě výhod, které vám cestu zpříjemní.

Mezi naše benefity patří:

  • Vyhrazený salonek
  • Jídlo zdarma
  • 20% sleva v našem palubním obchodě
  • Aplikace pro řidiče pro snadnější sledování a rezervace
  • Kabiny na spaní
  • Vyhrazené WC a sprchy
  • Vybavení pro praní prádla (k dispozici na některých trasách)
  • Měsíční newsletter s exkluzivní nabídkou a dalšími aktuálními tématy

PŘIPOJIT SE K FREIGHT FRIENDS

StenaLine

14 Duben 2023

Vyhledat a rezervovat

St, 4 Říj 2023
Čt, 5 Říj 2023
Potřebujete pomoc?