Example of Seatruck freight ferry moored at Port

Seatruck přidává trajekt na trase Liverpool - Dublin

Společnost Seatruck Ferries přidala v listopadu 2015 třetí plavidlo na trase Liverpool - Dublin route. Co to znamená pro nákladní dopravu?

Nový trajekt přináší několik klíčových výhod, samozřejmě se navýší celková kapacita trasy, takže vznikne více místa a lůžek pro řidiče kamionů a dodávek.

Proč nyní? Trasa Z Liverpoolu do Dublinu je extrémně populární a poptávka po zvýšení kapacity průběžně rostla, zejména v roce 2014. V jízdním řádu přibydou odjezdy v pracovním týdnu a tím se pokryje extra poptávka na trase do Dublinu. Požadavek na zvýšení kapacity vzešla od přepravců využívajících tuto trasu zejména pro přepravu vozidel bez doprovodu. Potřebu identifikovaly zákaznické služby společnosti Seatruck a na základě toho byla učiněna opatření, aby se odpovědělo na tuto změnu, která je způsobena zejména nedostatkem řidičů ve Velké Británii i v Irskou.

Map illustrating Seatruck Adding Ferry to Liverpool-Dublin Route

Nedostatek řidičů způsobuje, že trajektové společnosti musí přehodnotit tradiční systém přepravy vozidel s řidiči. Seatruck Ferries rozpoznali, že změna pro podporu většího počtu vozidel bez doprovodu bude v roce 2016 přínosem jak pro zákazníky, tak pro společnost samotnou.

Tento krok také podpoří existující trajektové služby firmy Seatruck na trasách z přístavů Heysham, Warren point a Dublin. Doba cesty z dálnice M6 k přístavu Heysham se navíc výrazně zkrátí, jakmile bude dokončena silnice mezi M6 a Lancasterem.

Generální ředitel společnosti Seatruck Alistair Eagles sdělil, že společnost byla potěšena rozšířením kapacity na trase Liverpool Dublin. Měsíc říjen byl dalším rekordem na této službě v Irském moři a další nárůst se očekává i v roce 2016.

Extra kapacita bude pro zákazníky rozhodně znamenat více možností, lepší služby a plánování logistiky z dlouhodobého hlediska.

REZERVUJTE NÁKLADNÍ TRAJEKT NYNÍ.

08 Leden 2016

Vyhledat a rezervovat

Čt, 7 Pro 2023
Pá, 8 Pro 2023
Potřebujete pomoc?