DFDS logo

DFDS trasa Sheerness ⇄ Calais bude nahrazena trasou Tilbury ⇄ Calais AKTUALIZOVÁNO

AKTUALIZACE 22/06/2023

V souvislosti s pátečním oznámením naší nové linky s potěšením potvrzujeme, že 28. června 2023 zahájíme provoz naší specializované linky pro přívěsy bez doprovodu. První odjezd se uskuteční z Calais do Tilbury ve 22:30 hodin. Tato nová linka nahradí naši stávající linku Sheerness<>Calais, která bude ukončena posledním odjezdem ze Sheerness v 11:00 hodin 28. června 2023.

Nová linka Tilbury<>Calais zahájí provoz nejprve jednou denně v každém směru, 6 dní v týdnu. Linku bude provozovat společnost Botnia Seaways s kapacitou 115 přívěsů na jednu plavbu.

Nová linka je reakcí na poptávku zákazníků a zpětnou vazbu získanou během našich pravidelných zákaznických průzkumů. Věříme, že linka Tilbury<>Calais bude pro naše zákazníky výhodnější a pomůže nám dále zlepšit naše provozní procesy.

„Společnost DFDS uvedla, že zahájí provoz nové nákladní linky bez doprovodu z Tilbury do Calais, která nahradí stávající linku Sheerness - Calais.

Tato nová služba bude spuštěna koncem června 2023 a nabídne jednu plavbu denně v každém směru šest dní v týdnu. Specializovanou linku Tilbury - Calais bude provozovat loď Botnia Seaways, která pojme 115 nedoprovázených jednotek.

Změna trasy je výsledkem zpětné vazby od zákazníků a poptávky po dostupnější trase do Spojeného království.“

DFDS

27 Červen 2023

Vyhledat a rezervovat

St, 4 Říj 2023
Čt, 5 Říj 2023
Potřebujete pomoc?