events and concerts require freight to transport equipment across europe - pic of Metallica in concert

Ůvod k trajektům pro organizátory kulturních akcí

Vítejte ve vědomostním centru Freightlink, v sekci určené speciálně pro ty, kteří pracují v zábavním a výstavním průmyslu.

Víme, že přeprava je významnou součástí služeb, které poskytujete svým zákazníkům, ať už se jedná o stánky pro výstavu nebo podium a zvuková technika pro koncert. Víme, že čas hraje velmi důležitou roli a termíny jsou závazné.

Nicméně, my ve Freightlinku také rozumíme tomu, že doprava není vaším hlavním zaměřením a vaše hlavní činnost je pro vás podstatně důležitější než přeprava samotná. Chápeme, že můžete mít velkou spoustu otázek ohledně přepravy na trajektu, a proto jsme dali dohromady tyto informace, abyste je měli vždy po ruce.

Proč tolik výstavních a kulturních společností rezervuje své trajekty přes Freightlink?

Image of 7 piece Drum Kit which can be difficult to transport abroad for an event

V průběhu posledních 10 let si Freightlink vybudoval pozici experta pro rezervaci trajektů napříč Evropou. Náš tým si uvědomuje, že to není jen o prodeji jízdenky, ale jedná se o důležitou součást logistického řetězce, který vám umožní uskutečnit doručení zásilky při udržení nejvyšší kvality služeb. Podporujeme vaše podnikání tím, že poskytujeme spolehlivou a upřímnou pomoc, která se opírá o tisíce uzavřených rezervací ročně..

Náš tým zákaznické podpory řeší přepravu pro společnosti různých typů a velikostí - organizátory výstav a kulturních akcí nevyjímaje. Máme zkušenosti s dopravou specializovaného vybavení napříč Evropou, od malých divadelních spolků, přes velké výstavní společnosti a multimilionové koncerty s mezinárodními super-hvězdami. Rozumíme, že v sázce je vaše firemní reputace a můžeme vám pomoci s urgentním požadavkem i s dlouho plánovaným přesunem.

20 Listopad 2015

Vyhledat a rezervovat

So, 2 Pro 2023
Ne, 3 Pro 2023
Potřebujete pomoc?