Tunnel boring machine Ada, about to be deployed at the Royal Oak Crossrail portal

Úvod k trajektům pro stavebnictví a vybavení obchodů

Vítejte ve vědomostním centru Freightlink, v sekci určené speciálně pro ty, kteří pracují ve stavebnictví nebo vybavení obchodů.

Víme, že transport je tu jednoduše proto, abyste se dostali tam kam potřebujete a mohli dělat svoji práci. Být tu pro vaše zákazníky je pro vás nejdůležitější a hrajete podstatnou roli v tom, aby práce byla dokončena včas. Víme, že jednotlivé díly, a lidé, kteří je instalují, musí být ve správný čas na správném místě a vy nesete zodpovědnost za to, aby tomu tak skutečně bylo.

Nicméně, ve Freightlinku také chápeme, že přeprava je pro vaše podnikání klíčovou složkou, abyste mohli poskytovat kvalitní služby svým zákazníkům. Můžete mít množství otázek ohledně trajektové přepravy, a proto jsme shromáždili všechny užitečné informace na jednom místě, tak aby vám byly vždy po ruce.

Proč tolik stavebních společností rezervuje své trajekty přes Freightlink?

V průběhu posledních 10 let si Freightlink vybudoval pozici experta pro rezervaci trajektů napříč Evropou. Svou reputaci v tomto odvětví jsme si vybudovali díky rozpoznávání vašich potřeb ohledně rezervací trajektů. Náš tým si uvědomuje, že to není jen o prodeji jízdenky, ale jedná se o důležitou součást logistického řetězce, který vám umožní uskutečnit doručení zásilky při udržení nejvyšší kvality služeb. Podporujeme vaše podnikání tím, že poskytujeme spolehlivou a upřímnou pomoc, která se opírá o tisíce uzavřených rezervací ročně.

white van representing small courier potentially for movement of freight

Náš tým zákaznické podpory řeší přepravu pro společnosti různých typů a velikostí - stavebních a nábytkových firem nevyjímaje. Máme zkušenosti s dopravou specializovaného vybavení napříč Evropou, od malých strojů až po velké stavební jeřáby. Rozumíme, že v sázce je vaše firemní reputace a můžeme vám pomoci s urgentním požadavkem i s dlouho plánovaným přesunem.

04 Prosinec 2015

Vyhledat a rezervovat

So, 2 Pro 2023
Ne, 3 Pro 2023
Potřebujete pomoc?