Úvod k trajektům pro dopravce

Vítejte v sekci pro nákladní dopravce v našem vědomostním centru Freightlink. Víme, že ti co mají kamiony v krvi, mají věškeré potřebné informace v malíčku. Ale pro ty, kdo začínají nebo pro případ, že si prostě jen nejste jistí, jsme připravili několik užitečných rad a návodů.

Jsme si vědomi, že manažeři přeprav jsou velmi zaměstnaní lidé, ale také víme, že nemusíte mít expertýzu na trajektovou přepravu a to je důvod, proč je tu Freightlink k vaší asistenci. Naše vědomostní centrum, spolu s naším efektivně rychlým rezervačním systémem, vám poskytnou vše, co potřebujete vědět o trajektech a cestování do zahraničí.

Proč tak velký počet dopravců a dopravních společností využívá Freightlink pro rezervaci trajektů?

Od svého založení v roce 2003 si Freightlink vybudoval pozici experta na rezervování nákladních trajektů napříč Evropou. Uvědomujeme si, že trajektová přeprava není jen součástí vašeho doručovacího procesu, ale také něco, co musí být zapracováno do vašich právních závazků. Podporujeme vaše podnikání tím, že poskytujeme spolehlivou a upřímnou pomoc, která se opírá o tisíce uzavřených rezervací ročně. Freghtlink vám může pomoci, ať už jste jednou z evropských dopravních společností, které jezdí pravidelně do Anglie, Švédska, Dánska, Irska a dalších zemí, nebo potřebujete jen občas na některý z ostrovů. Freightlink pomáhá podnikům s různou velikostí, od řidiče kamionu soukromníka až po velké nadnárodní společnosti s velkým vozovým parkem. Náš tým zákaznické podpory každý den komunikuje s dopravci s různým množstvím zkušeností a jsou schopní vám pomoct a poradit, i když jste v odvětví nováčkem.

Které trajektové trasy jsou pro dopravce nejlepší?

Zde ve Freightlinku rozumíme tomu, že dodržet zákonem stanovené hodiny pro řízení je pro vás stejně důležité, jako poskytnout svým zákazníkům prvotřídní služby. V tomto ohledu vám můžeme poskytnout skutečnou podporu a pomoc. Můžeme vám doporučit trajekt, na kterém si řidiči udělají pauzu pro odpočinek a občerstvení, namísto aby museli přerušovat jízdu. Můžeme Vám dokonce doporučit trasy, na kterých můžete přepravit svoje návěsy bez doporovodu, což vám umožní využít řidiče jiným způsobem. Také víme, že udržovat náklady nízko je pro autodopravu vitální a můžeme vám pomoci najít plavbu, která bude minimalizovat vaše palivové náklady a pomůže vám být více efektivní. Ve spolupráci s námi najdete ten správný trajekt pro vaši cestu a pro váš kamion.

23/10/2015

Vyhledat a rezervovat

Pá, 1 Pro 2023
So, 2 Pro 2023
Potřebujete pomoc?