plant and machinery companies book ferries

Úvod k trajektům pro dílny a strojní zařízení

Vítejte ve vědomostním centru Freightlink, v sekci určené speciálně pro ty, kteří se zabývají stěhováním dílen nebo prodejem strojních zařízení.

Víme, že transport je vaší obživou, ale pracujete ve velmi specializované oblasti trhu. Přeprava strojů musí být provedena správně a vy jste v tom určitě experti. My se specializujeme na to, jak dostat váš náklad na trajekt.

types of forklift truck for transporting via freight ferryVe Freightlinku také rozumíme, že vaše činnost vyžaduje spoustu plánování a že vaší prioritou je dopravit potřebné zařízení bez problémů a včas. Vaše pozice může být součástí velkého projektu a vy si nemůžete dovolit být brzdou celého řetězce. I když zřejmě máte mnoho zkušeností v oboru, stále můžete mít otázky právě ohledně trajektové přepravy a proto jsme dali dohromady všechny užitečné informace na jednom místě.

Proč tolik průmyslových a strojních společností rezervuje své trajekty přes Freightlink?

V průběhu posledních 10 let si Freightlink vybudoval pozici experta pro rezervaci trajektů napříč Evropou. Svou reputaci v tomto odvětví jsme si vybudovali díky rozpoznávání vašich potřeb ohledně rezervací trajektů. Rozumíme, že trajektová přeprava je malá ale kritická součást celého logistického procesu. Náš tým si uvědomuje, že to není jen o prodeji jízdenky, ale jedná se o důležitou součást logistického řetězce, který vám umožní uskutečnit doručení zásilky při udržení nejvyšší kvality služeb.

Náš tým zákaznické podpory řeší přepravu pro společnosti různých typů a velikostí - přepravce strojů a dílen nevyjímaje. Máme zkušenosti s dopravou specializovaného vybavení napříč Evropou, od vysokozdvyžných vozíků až po nadrozměrné bagry a jeřáby. Rozumíme, že v sázce je vaše firemní reputace a můžeme vám pomoci s urgentním požadavkem i s dlouho plánovaným přesunem.

04 Prosinec 2015

Vyhledat a rezervovat

Čt, 18 Apr 2024
Pá, 19 Apr 2024
Potřebujete pomoc?