Flexi jízdenka

flexi ticketJe jasné, že vaše plány s trajektem se mohou během chvíle změnit kvůli zpoždění, změně zakázky apod. Pokud využijete naši Flexi jízdenku, získáte flexibilitu a jistotu, že můžete provést změny ve své rezervaci bez dalších poplatků*.

Co se stane, pokud...?

cancel my ferry booking

Chci zrušit svou rezervaci trajektu

Bez Flexi jízdenky

S Flexi jízdenkou

Na požádání máte nárok na vrácení peněz za trajektovou jízdenku, a to za storno poplatek ve výši 30 £ / 35 €. Od operátora trajektu budou navíc účtovány případné poplatky za pozdní zrušení. V některých případech to může činit až 100 % původního poplatku.

Trajektová společnost vám vrátí plnou cenu jízdenky po odečtení případných stornopoplatků. V některých případech to může činit až 100 % původní ceny.

don't turn up for ferry sailing

Na plavbu trajektem se nedostavím

Bez Flexi jízdenky

S Flexi jízdenkou

Přejezd bude účtován v plné výši.

Trajektová společnost vám vrátí plnou cenu jízdenky po odečtení případných poplatků za zmeškání. V některých případech to může činit až 100 % původní ceny.

change my ferry booking

Chci změnit některé údaje své rezervace trajektu

Bez Flexi jízdenky

S Flexi jízdenkou

Za každou změnu bude účtován administrativní poplatek ve výši 20 £ / 25 €.

Tento poplatek se připočítává k případnému zvýšení ceny trajektové jízdenky v důsledku této změny. Zpoplatněné změny zahrnují mimo jiné:

 • Údaje o vozidle (včetně typu a délky, ale bez registrační značky)
 • Datum nebo čas vyplutí (na trasách, kde není otevřená jízdenka)
 • Trasa nebo operátor
 • Změna údajů o cestujícím
Všechny změny jsou bezplatné, s výjimkou případného navýšení ceny trajektové jízdenky. Změny zahrnují:
 • Údaje o vozidle
 • Datum nebo čas vyplutí
 • Trasa nebo operátor
 • Změna údajů o cestujícím

*Obchodní podmínky - Flexi jízdenka

 1. Flexi jízdenky jsou zpoplatněny částkou 5 £ / 6 € za přejezd.
 2. Flexi jízdenky jsou k dispozici u všech operátorů, s výjimkou Eurotunnel VP (dodávky s pasažéry), kde je nelze měnit.
 3. Pokud operátor účtuje poplatky za zmeškání nebo pozdní zrušení, budete je muset uhradit i v případě, že se k rezervovanému přejezdu nedostavíte nebo jej pozdě zrušíte (v souladu s podmínkami operátora), a to i v případě, že jste si zakoupili Flexi jízdenku. Náklady na poplatek za zmeškání nebo pozdní zrušení budou odečteny od případné náhrady. Prohlédněte si poplatky za zmeškání či pozdní zrušení.
 4. Flexi jízdenky nelze přidávat po zakoupení.
 5. Flexi jízdenky jsou nevratné.
 6. Za všechny přejezdy, které jsou zrušeny z důvodů mimo kontrolu zákazníka, má zákazník nárok na vrácení peněz v plné výši, a to i v případě, že si nezakoupil Flexi jízdenku.
 7. Poplatky za změny, které se netýkají Flexi jízdenek, nebudou účtovány za přejezdy, které byly změněny z důvodů, které zákazník nemohl ovlivnit.
 8. Stále budete povinni uhradit veškeré poplatky spojené se změnou rezervace. Pokud se například přesunete na dražší plavbu, budete muset uhradit dodatečné náklady.
 9. Pokud změníte rezervaci na levnější plavbu a nezaplatíte za Flexi jízdenku, nebudeme vám účtovat žádné další poplatky nad rámec ceny původní rezervace, pokud se jedná o první a/nebo jedinou změnu.
 10. Flexi jízdenky jsou platné do doby vyplutí.
 11. Na účtu nelze držet žádné peníze pro budoucí rezervace.

Pokud máte jakékoliv dotazy k Flexi jízdence, kontaktujte náš tým zákaznické podpory.

*Aktualizováno 01/11/2022