DŮLEŽITÉ AKTUALIZACE O CESTÁCH

  • VŠICHNI Řidiči nákladní dopravy MUSÍ mít důkazy o nedávném negativním testu COVID-19, než budou pokračovat v Dover & Folkestone. Zjistit více
  • PRO AKTUÁLNÍ PORADENSTVÍ ZAHRANIČNÍCH CEST V RÁMCI COVID19 NAVŠTIVTE WEBOVOU STRÁNKU GOV.UK A ZVOLTE SI SVOU CÍLOVOU ZEMI

Existuje příliš mnoho výsledků k zobrazení. Upřesněte, prosím, kritéria vyhledávání.

Caen - Portsmouth
Detaily
pá 15 so 16 ne 17 po 18
08:30 plavba trvá 6 hodin
08:45 plavba trvá 5 hodin
14:00 plavba trvá 5 hodin
16:30 plavba trvá 6 hodin
23:00 plavba trvá 9 hodin
23:45 plavba trvá 7 hodin
Calais - Dover
Detaily
pá 15 so 16 ne 17 po 18
Otevřený lístek plavba trvá 2 hodiny
Calais - Dover
Detaily
pá 15 so 16 ne 17 po 18
Otevřený lístek plavba trvá 2 hodiny
Calais - Folkestone
Detaily
Služby nákladní dopravy - Co je to? Tohle jsou služby nákladní přepravy
pá 15 so 16 ne 17 po 18
Otevřený lístek 35 minutová přeprava
Calais - Folkestone
Detaily
VP - Prioritní dodávky na osobní přepravě - co to je? Tohle je prioritní VP služba (dodávky na osobní přepravě)
pá 15 so 16 ne 17 po 18
Otevřený lístek 35 minutová přeprava
Calais - Folkestone
Detaily
VP - Dodávky na osobní přepravě Tohle je VP služba (dodávky na osobní přepravě)
pá 15 so 16 ne 17 po 18
00:20 30 minutová přeprava
00:51 30 minutová přeprava
01:15 30 minutová přeprava
01:18 30 minutová přeprava
01:19 30 minutová přeprava
01:20 30 minutová přeprava
01:25 30 minutová přeprava
01:34 30 minutová přeprava
01:38 30 minutová přeprava
02:10 30 minutová přeprava
03:02 30 minutová přeprava
03:03 30 minutová přeprava
03:05 30 minutová přeprava
03:20 30 minutová přeprava
03:21 30 minutová přeprava
03:29 30 minutová přeprava
04:16 30 minutová přeprava
04:20 30 minutová přeprava
04:22 30 minutová přeprava
04:42 30 minutová přeprava
04:44 30 minutová přeprava
04:45 30 minutová přeprava
04:48 30 minutová přeprava
05:20 30 minutová přeprava
05:21 30 minutová přeprava
06:12 30 minutová přeprava
06:16 30 minutová přeprava
06:18 30 minutová přeprava
06:20 30 minutová přeprava
06:25 30 minutová přeprava
06:27 30 minutová přeprava
06:50 30 minutová přeprava
07:20 30 minutová přeprava
07:21 30 minutová přeprava
07:50 30 minutová přeprava
08:20 30 minutová přeprava
08:50 30 minutová přeprava
09:20 30 minutová přeprava
09:50 30 minutová přeprava
10:20 30 minutová přeprava
10:50 30 minutová přeprava
11:20 30 minutová přeprava
11:50 30 minutová přeprava
12:20 30 minutová přeprava
12:50 30 minutová přeprava
13:20 30 minutová přeprava
13:50 30 minutová přeprava
14:20 30 minutová přeprava
14:50 30 minutová přeprava
15:20 30 minutová přeprava
15:50 30 minutová přeprava
16:20 30 minutová přeprava
16:50 30 minutová přeprava
17:20 30 minutová přeprava
17:50 30 minutová přeprava
18:19 30 minutová přeprava
18:20 30 minutová přeprava
18:50 30 minutová přeprava
19:19 30 minutová přeprava
19:20 30 minutová přeprava
19:50 30 minutová přeprava
20:19 30 minutová přeprava
20:20 30 minutová přeprava
20:50 30 minutová přeprava
21:17 30 minutová přeprava
21:19 30 minutová přeprava
21:20 30 minutová přeprava
21:50 30 minutová přeprava
22:19 30 minutová přeprava
22:20 30 minutová přeprava
22:50 30 minutová přeprava
23:20 30 minutová přeprava
23:32 30 minutová přeprava
23:33 30 minutová přeprava
23:34 30 minutová přeprava
23:45 30 minutová přeprava
23:50 30 minutová přeprava
Calais - Tilbury
Detaily
Cherbourg - Dublin
Detaily
pá 15 so 16 ne 17 po 18
15:00 plavba trvá 20 hodin
Cherbourg - Dublin
Detaily
pá 15 so 16 ne 17 po 18
16:30 plavba trvá 18 hodin
16:30 plavba trvá 18 hodin
17:30 plavba trvá 18 hodin
18:30 plavba trvá 18 hodin
18:30 plavba trvá 18 hodin
Cherbourg - Poole
Detaily
pá 15 so 16 ne 17 po 18
18:15 plavba trvá 5 hodin
21:45 plavba trvá 9 hodin
Cherbourg - Portsmouth
Detaily
pá 15 so 16 ne 17 po 18
21:45 plavba trvá 9 hodin
Cherbourg - Rosslare
Detaily
pá 15 so 16 ne 17 po 18
15:00 plavba trvá 18 hodin
20:30 plavba trvá 17 hodin
21:30 plavba trvá 19 hodin
23:00 plavba trvá 17 hodin
Dieppe - Newhaven
Detaily
pá 15 so 16 ne 17 po 18
11:00 plavba trvá 4 hodiny
18:00 plavba trvá 4 hodiny
23:59 plavba trvá 4 hodiny
Dunkirk - Dover
Detaily
pá 15 so 16 ne 17 po 18
Otevřený lístek plavba trvá 2 hodiny
Dunkirk - Rosslare
Detaily
pá 15 so 16 ne 17 po 18
10:00 plavba trvá 24 hodin
20:00 plavba trvá 24 hodin
22:00 plavba trvá 24 hodin
23:00 plavba trvá 23 hodin
Le Havre - Portsmouth
Detaily
pá 15 so 16 ne 17 po 18
17:00 plavba trvá 6 hodin
Marseille - Ajaccio
Detaily
pá 15 so 16 ne 17 po 18
19:00 plavba trvá 12 hodin
Marseille - Bastia
Detaily
pá 15 so 16 ne 17 po 18
19:00 plavba trvá 11 hodin
Marseille - Ile Rousse
Detaily
pá 15 so 16 ne 17 po 18
19:30 plavba trvá 12 hodin
Marseille - Porto Torres
Detaily
Marseille - Porto Vecchio
Detaily
Marseille - Propriano
Detaily
Marseille - Tunis
Detaily
pá 15 so 16 ne 17 po 18
13:00 plavba trvá 32 hodin
19:00 plavba trvá 36 hodin
Marseille - Tunis
Detaily
pá 15 so 16 ne 17 po 18
13:00 plavba trvá 32 hodin
19:30 plavba trvá 36 hodin
Nice - Ajaccio
Detaily
Přidejte zpáteční trasu

Ceny jsou uvedeny bez DPH