Přeskočit na hlavní obsah

Vyhledávání podle provozovatelů

Prodáváme lístky na nákladní trajekty pro dodávky, nákladní auta, kamiony a přívěsy pro více než 40 různých provozovatelů trajektů.

Ať už hledáte trajekt do Velké Británie, Irska, Švédska nebo jakékoliv jiné evropské země - u nás najdete operátora, který vás tam odveze.

Pokud víte, s kterým provozovatelem chcete cestovat, vyberte jej ze seznamu níže a můžete zjistit informace o něm a o trasách, po kterých jezdí. Můžete například zvolit DFDS (Dover) Ltd pro zobrazení informací o nákladních trajektech DFDS a jejich trasách Dover - Calais a Dunkirk - Dover.

Můžete potom najít a rezervovat levnější přepravu vašeho nákladního vozidla na trajektu přímo ze stránky provozovatele.

Jestliže nevíte, kterého operátora potřebujete, můžete se podívat na naši stránku trasy trajektů a procházet konkrétní trasy jako například Holyhead - Dublin. Nebo navštivte naše oblíbené destinace pro zobrazení všech tras mezi dvěma zeměmi - např. trajekty z Německa do Švédska. Případně zamiřte na stránku s přístavy pro všechny trajekty do specifického přístavu jako Calais, Dublin nebo Belfast.

Nebo se jednoduše vraťte na naši domovskou stránku, kde najdete zlevněné trasy, speciální nabídky nebo okénko pro rychlou nabídku.

Vyhledat a rezervovat

Ne, 25 Čer 2017
Po, 26 Čer 2017
Potřebujete pomoc?

Operátoři trajektů