Přeskočit na hlavní obsah

Lochranza

Vítejte na freightlink.cz, kde můžete rezervovat nákladní trajekt v přístavu Lochranza na Isle of Arran.

Lochranza se nachází na severozápadě ostrova Isle of Arran a vesnice je domovem lihovaru Arran. Arran je největší ostrov v zálivu Firth of Clyde a v letních měsících jezdí trajekty z Lochranza do Claonaigu na západním pobřeží Skotska. Hlavní trasou pro trajekty na Isle of Arran je Ardrossan - Brodick.

Vybavení přístavu je velmi omezené a nemá žádné čekací prostory. Přístupová cesta do přístavu Claonaig je velmi úzká a velkým vozidlům tedy doporučujeme chytit trajekt do/z přístavu Ardrossan.

Použijte odkazy níže pro rezervaci levného nákladního trajektu ze Skotska na Isle of Arran pro vaši dodávku, nákladní auto nebo kamion na trase Lochranza - Claonaig.

Vyhledat a rezervovat

So, 24 Čer 2017
Ne, 25 Čer 2017
Potřebujete pomoc?

Podrobnosti o Lochranza

Geolocation

Cal Mac Ferries Lochranza: Slipway, Lochranza, KA27 8HL

Sociální zařízení

Prodejní automaty

Obchody

Shower

Nonstop parkoviště

Restaurant

Čekárna

Alternativní přístavy

Žádný alternativní přístav

Jak provést rezervaci ?

Freightlink is a UK based agent offering low cost freight ferry tickets across the UK and Europe. Working with some of Europe's leading ferry operators including, Stena Line, Eurotunnel and DFDS Seaways. Freightlink can book a ferry ticket for your van to anywhere in Europe. Use our "Search and Book" form to compare ferry prices on any of our routes.

Vyzkoušejte naši interaktivní mapu

mapa Evropy

Vědomostní centrum

Knowledge Centre