O nás

DŮLEŽITÉ AKTUALIZACE O CESTÁCH

Freightlink se zabývá nákladní a lodní dopravou již po mnoho let. Jsme přední evropskou agenturou pro přepravu na nákladních trajektech.

Prodáváme lístky pro nákladní trajekty kurýrům, dopravcům, výrobcům a mnoha jiným společnostem po celé Evropě na více než 550 trasách napříč 30 státy.

Specializujeme se na prodej lístků na nákladní trajekty, abychom mohli všem našim zákazníkům poskytnout ty nejlepší možné služby.

Se základnou ve V. Británii, multi-jazyčným týmem pracovníků a sítí agentů působících napříč Evropou, nabízíme rychlé, konkurenceschopné a bezpečné rezervační služby pomocí nejmodernější IT technologie.

Ať už jsou pro vás nákladní trajekty něco nového nebo jen potřebujete jet do nové destinace, Freightlink pomáhá svým klientům najít ty nejvhodnější trasy za nejlepší ceny.

Spolupracujeme přímo s největšími provozovately trajektů v Evropě, abychom vyjednali lepší ceny trajektů a další speciální nabídky dostupné v průběhu roku.

Díky softwaru Freight2Ferry naše online služby dovolují klientům najít, koordinovat a implementovat ta správná řešení nákladní trajektové přepravy na míru.

Nejmodernější technologie, které šetří váš čas a peníze obsahují: track and trace (sledování), časy odjezdů, varianty tras, můj účet a uložené trasy.